Dünkü Maç Sonuçları

Tarih
Ev Sahibi
-
Deplasman
İ.Y.
23.09 23:30
Quilmes
1-1
1-1
Almagro
1-1
23.09 23:00
Cucuta
0-0
0-0
Real Santander
0-0
23.09 23:00
Ameliano
2-0
0-0
Guairena FC
0-0
23.09 23:00
Independiente F.B.C.
2-0
1-0
3 De Febrero
1-0
23.09 23:00
AD Sarchi
2-2
1-2
ADR Jicaral
1-2
23.09 23:00
San Jose FC
6-0
3-0
Municipal Turrialba
3-0
23.09 23:30
Mazorqueros
1-2
1-0
Alebrijes de Oaxaca 2
1-0
24.09 01:00
Charleston
0-3
0-0
Rio Grande
0-0
24.09 01:30
Tampa Bay
1-1
1-1
Birmingham
1-1
24.09 02:00
Louisville City
1-2
0-0
Memphis
0-0
24.09 21:00
Columbus Crew 2
4-1
1-0
Rochester New York
1-0
24.09 16:00
Delmenhorst
2-2
0-1
SC Weiche-08
0-1
24.09 16:00
St. Pauli II
0-2
0-1
Havelse
0-1
24.09 14:00
Aachen
4-2
2-2
Munster
2-2
24.09 14:00
Bocholt
ERT.
-
Fortuna Koln
-
24.09 14:00
Aalen
1-1
1-1
Ulm
1-1
24.09 14:00
Freiberg
0-2
0-0
Steinbach Haiger
0-0
24.09 14:00
Fulda-Lehnerz
4-1
2-0
Worms
2-0
24.09 14:00
Kassel
0-1
0-0
Offenbach
0-0
24.09 14:00
RW Koblenz
0-1
0-0
Bahlinger
0-0
24.09 14:00
Aubstadt
4-1
3-0
Heimstetten
3-0
24.09 14:00
Eichstatt
0-3
0-0
Unterhaching
0-0
24.09 14:00
Furth II
2-2
0-2
Burghausen
0-2
24.09 14:00
Hankofen-Hailing
3-0
1-0
Illertissen
1-0
24.09 14:00
Nurnberg II
4-0
2-0
Buchbach
2-0
24.09 14:00
Rain/Lech
0-3
0-2
Bayern II
0-2
24.09 14:00
Spvgg Ansbach 09
2-1
1-1
Aschaffenburg
1-1
24.09 14:00
Turkgucu Munchen
3-0
1-0
Vilzing
1-0
24.09 14:00
Wurzburger Kickers
6-3
4-2
Augsburg II
4-2
24.09 13:30
Bordesholm
3-1
1-1
Pansdorf
1-1
24.09 13:30
SC Weiche-08 II
0-1
0-1
Inter Turkspor Kiel
0-1
24.09 14:00
Dornbreite Lubeck
2-4
2-2
Lubeck II
2-2
24.09 14:00
Flensburg
1-2
1-0
Kilia Kiel
1-0
24.09 14:00
Heider SV
9-0
6-0
Frisia Risum-Lindholm
6-0
24.09 14:00
Husumer
0-2
0-0
Eichede
0-0
24.09 13:00
Dassendorf
4-1
3-1
TuS Osdorf
3-1
24.09 13:00
Blumenthaler
2-3
2-1
Hemelingen
2-1
24.09 13:00
Bremen III
1-2
1-1
BTS Neustadt
1-1
24.09 14:00
Komet Arsten
3-4
0-4
Brinkumer
0-4
24.09 14:00
Vatan Bremen
2-1
0-1
Leher
0-1
24.09 15:00
Oberneuland
10-0
5-0
Woltmershausen
5-0
24.09 15:00
OSC Bremerhaven
3-2
1-1
Union 60 Bremen
1-1
24.09 16:00
FT Braunschweig
2-3
0-1
Eintracht Celle
0-1
24.09 16:00
Schoningen
6-1
3-1
Papenburg
3-1
24.09 14:00
Giessen
4-0
1-0
Viktoria Griesheim
1-0
24.09 14:00
Stadtallendorf
3-1
2-1
Alzenau
2-1
24.09 15:00
Fernwald
2-1
0-0
Neuhof
0-0
24.09 15:00
Hadamar
1-2
1-2
SV Steinbach
1-2
24.09 15:00
Waldgirmes
5-2
2-2
TUS Dietkirchen
2-2
24.09 16:00
Erlensee
6-0
2-0
Weidenhausen
2-0
24.09 17:00
Friedberg
3-0
2-0
Hanau
2-0
24.09 14:00
Schott Mainz
7-0
5-0
Kirchberg
5-0
24.09 14:30
Mechtersheim
3-0
1-0
Hertha Wiesbach
1-0
24.09 15:30
Diefflen
8-0
4-0
Elversberg II
4-0
24.09 15:30
Jagersburg
1-1
0-1
Dudenhofen
0-1
24.09 15:30
Waldalgesheim
3-3
1-2
Engers
1-2
24.09 16:00
Auersmacher
0-1
0-0
Arminia Ludwigshafen
0-0
24.09 16:00
Eisbachtal
0-2
0-0
Karbach
0-0
24.09 18:00
Ahrweiler
1-3
0-2
Pfeddersheim
0-2
24.09 13:00
1. SC Feucht
2-1
2-1
Grossbardorf
2-1
24.09 14:00
Bamberg
2-0
2-0
Eltersdorf
2-0
24.09 15:00
Bayern Hof
2-1
1-0
Weiden
1-0
24.09 15:00
Neumarkt
1-2
0-0
Geesdorf
0-0
24.09 16:00
Abtswind
1-1
1-0
Ammerthal
1-0
24.09 16:00
Wurzburger FV
0-1
0-0
Kornburg
0-0
24.09 14:00
Dachau
4-1
1-0
Nordlingen
1-0
24.09 14:00
Deisenhofen
0-0
0-0
Schwaben Augsburg
0-0
24.09 14:00
Ismaning
2-5
0-4
Memmingen
0-4
24.09 15:00
Kirchanschoring
1-0
1-0
Kottern-St. Mang
1-0
24.09 14:00
Backnang
1-1
1-0
Pforzheim
1-0
24.09 14:00
Goppinger SV
1-0
1-0
Villingen
1-0
24.09 14:00
Stuttgarter Kickers
5-1
2-0
SU Neckarsulm
2-0
24.09 14:30
Freiburger
0-2
0-1
Hollenbach
0-1
24.09 15:00
FC Holzhausen
3-3
0-3
ATSV Mutschelbach
0-3
24.09 15:30
Bietigheim-Bissingen
0-2
0-1
Oberachern
0-1
24.09 15:30
Nottingen
4-0
2-0
Ravensburg
2-0
24.09 15:30
Reutlingen
3-1
3-0
Rielasingen-Arlen
3-0
24.09 17:00
Uerdingen
3-1
1-1
SSVg Velbert
1-1
24.09 17:55
Hoffenheim K
1-2
1-0
Wolfsburg K
1-0
24.09 16:30
Sagrada
1-2
1-1
Wiliete
1-1
24.09 00:00
Godoy Cruz
0-1
0-1
Boca Juniors
0-1
24.09 00:00
Huracan
3-1
2-1
Banfield
2-1
24.09 18:00
Defensa y Justicia
2-1
1-1
Patronato
1-1
24.09 18:00
Sarmiento Junin
2-0
1-0
Arsenal Sarandi
1-0
24.09 20:30
Lanus
2-0
1-0
San Lorenzo
1-0
24.09 23:00
River Plate
0-1
0-0
Talleres Cordoba
0-0
24.09 20:30
Agropecuario
0-0
0-0
Flandria
0-0
24.09 20:30
CA Estudiantes
2-0
2-0
San Telmo
2-0
24.09 20:30
Chacarita Juniors
1-1
1-1
Dep. Riestra
1-1
24.09 19:00
Colegiales
2-2
1-0
Talleres (R.E)
1-0
24.09 19:00
Comunicaciones
0-1
0-0
Deportivo Armenio
0-0
24.09 20:30
Acassuso
2-1
1-0
Defensores Unidos
1-0
24.09 20:30
Canuelas
2-0
1-0
Dock Sud
1-0
24.09 20:30
Ituzaingo
2-0
2-0
Fenix
2-0
24.09 20:30
Real Pilar
3-1
1-0
Excursionistas
1-0
24.09 20:30
Sportivo Italiano
2-0
0-0
Central Cordoba
0-0
24.09 20:30
Central Ballester
1-1
0-0
Argentino de Rosario
0-0
24.09 20:30
Deportivo Paraguayo
0-1
0-1
Juventud Unida S. M.
0-1
24.09 20:30
Mercedes
2-1
1-1
Sportivo Barracas
1-1
24.09 15:00
Barracas Central 2
3-2
2-2
Velez Sarsfield 2
2-2
24.09 15:00
Central Cordoba 2
3-0
1-0
Aldosivi 2
1-0
24.09 15:00
Talleres Cordoba 2
5-0
3-0
River Plate 2
3-0
24.09 15:00
Ferro K
2-1
1-1
El Porvenir K
1-1
24.09 20:00
Huracan K
2-1
2-1
Social Atletico Television K
2-1
24.09 02:00
Deportivo Nacional
3-1
1-0
Caravel
1-0
24.09 20:45
Çek Cumhuriyeti
0-4
0-2
Portekiz
0-2
24.09 20:45
İspanya
1-2
0-1
İsviçre
0-1
24.09 15:00
Ermenistan
0-5
0-1
Ukrayna
0-1
24.09 15:00
İzlanda
İPT.
-
Rusya
-
24.09 18:00
Slovenya
2-1
0-0
Norveç
0-0
24.09 20:45
İskoçya
2-1
0-1
İrlanda
0-1
24.09 20:45
İsrail
2-1
0-0
Arnavutluk
0-0
24.09 20:45
Sırbistan
4-1
2-1
İsveç
2-1
24.09 18:00
Kuzey İrlanda
2-1
0-0
Kosova
0-0
24.09 20:45
Güney Kıbrıs
1-0
1-0
Yunanistan
1-0
24.09 11:00
Slovakya U19
2-0
0-0
Ermenistan U19
0-0
24.09 12:00
İtalya U19
3-2
1-1
Bosna Hersek U19
1-1
24.09 12:00
Türkiye U19
5-1
3-1
Azerbaycan U19
3-1
24.09 14:00
Avusturya U19
0-0
0-0
Letonya U19
0-0
24.09 14:00
İngiltere U19
6-0
3-0
Gürcistan U19
3-0
24.09 14:00
İrlanda U19
2-0
0-0
Galler U19
0-0
24.09 14:00
Macaristan U19
8-0
4-0
Cebelitarık U19
4-0
24.09 14:00
Yunanistan U19
3-0
2-0
Andorra U19
2-0
24.09 15:00
Hollanda U19
0-0
0-0
Kuzey İrlanda U19
0-0
24.09 15:00
Slovenya U19
4-0
2-0
Moldova U19
2-0
24.09 16:00
Almanya U19
5-1
1-0
Beyaz Rusya U19
1-0
24.09 16:00
Bulgaristan U19
0-0
0-0
Lüksemburg U19
0-0
24.09 16:00
İspanya U19
5-0
3-0
Arnavutluk U19
3-0
24.09 18:00
Danimarka U19
6-1
4-0
Karadağ U19
4-0
24.09 18:00
Polonya U19
2-0
0-0
Estonya U19
0-0
24.09 18:30
Çek Cumhuriyeti U19
3-2
3-0
İsviçre U19
3-0
24.09 19:00
Romanya U19
0-0
0-0
Litvanya U19
0-0
24.09 10:00
Gungahlin
0-2
0-1
Monaro Panthers
0-1
24.09 16:30
Donaufeld Wien
0-1
0-1
Drassburg
0-1
24.09 16:30
Leobendorf
1-0
0-0
Traiskirchen
0-0
24.09 16:30
Mauerwerk
5-0
2-0
Kremser
2-0
24.09 16:30
Wiener Viktoria
2-0
1-0
Wiener Neustadt
1-0
24.09 16:00
LASK (Am)
5-1
2-0
Weiz
2-0
24.09 16:00
Union Gurten
1-0
0-0
Ried (Am)
0-0
24.09 16:00
Wolfsberger (Am)
4-0
2-0
Kalsdorf
2-0
24.09 15:00
Reichenau
3-0
2-0
SC Kundl
2-0
24.09 17:00
Motz/Silz
1-3
1-1
Schwaz
1-1
24.09 18:00
Fugen
2-0
1-0
Kitzbuhel
1-0
24.09 15:00
Kuchl
0-2
0-1
A. Salzburg
0-1
24.09 15:00
USK Anif
0-1
0-1
Golling
0-1
24.09 15:00
Wals-Grunau
1-0
0-0
Bischofshofen
0-0
24.09 15:00
Gofis
5-3
5-3
Altach U21
5-3
24.09 16:00
Admira Dornbirn
1-1
1-1
RW Rankweil
1-1
24.09 17:00
Hohenems
2-1
1-1
Rotenberg
1-1
24.09 17:00
Lauterach
2-1
1-1
Rothis
1-1
24.09 17:00
Wolfurt
1-1
1-1
Bregenz
1-1
24.09 14:00
First Vienna K
0-0
0-0
Kleinmunchen K
0-0
24.09 18:00
St. Polten K
6-0
2-0
Bergheim K
2-0
24.09 15:20
Al Fujairah
1-1
0-0
Dubai City
0-0
24.09 15:20
Baynounah
2-4
2-1
Al Rams
2-1
24.09 15:25
Al Hamriyah
4-1
0-1
Masfut
0-1
24.09 15:25
Gulf Heroes
0-3
0-2
Al Urooba
0-2
24.09 17:45
Al Khalidiyah
1-0
0-0
Al-Hala
0-0
24.09 17:45
Al-Muharraq
0-1
0-0
East Riffa
0-0
24.09 17:45
Al-Shabbab
6-0
4-0
Malkia
4-0
24.09 17:45
Bahrain SC
1-1
1-0
Sitra
1-0
24.09 17:45
Bouri
1-0
0-0
Tadamun Buri
0-0
24.09 17:45
Umm Al Hassam
2-0
0-0
Qalali
0-0
24.09 19:30
Gent B
4-0
1-0
Leuven B
1-0
24.09 20:00
Hoogstraten
1-2
0-1
Charleroi B
0-1
24.09 20:00
Patro Eisden
0-0
0-0
Boom
0-0
24.09 20:00
Meux
3-3
1-2
Rebecquoise
1-2
24.09 17:00
Erpe-Mere
1-1
1-0
Gullegem
1-0
24.09 18:00
KRC Harelbeke
1-1
-
Waregem 2
-
24.09 19:30
Oostkamp
2-1
-
Merelbeke
-
24.09 19:30
Torhout
0-1
-
Cercle Brugge 2
-
24.09 18:30
Hades
4-0
2-0
Beerschot VA 2
2-0
24.09 20:00
Tongeren
1-4
-
KV Mechelen 2
-
24.09 19:30
Dender
2-0
0-0
Dikkelvenne
0-0
24.09 19:30
RWDM 47
3-0
1-0
Oudenaarde
1-0
24.09 20:00
Lierse K.
5-1
1-0
KRC Mechelen
1-0
24.09 20:00
Lommel SK
2-0
0-0
RAAL La Louviere
0-0
24.09 14:00
Club Brugge II K
1-1
0-1
Zwevezele K
0-1
24.09 14:00
Gent II K
5-2
3-0
Famkes Merkem K
3-0
24.09 15:00
Bredene K
0-20
0-10
Leuven K
0-10
24.09 15:00
Charleroi K
6-2
4-0
RSC Anderlecht II K
4-0
24.09 15:00
Leuven II K
11-0
4-0
LEEUW Brucom K
4-0
24.09 15:00
Mominoise K
0-32
0-17
Genk K
0-17
24.09 15:00
RSC Anderlecht K
8-0
5-0
Mons K
5-0
24.09 15:00
St. Liege II K
4-2
1-0
Wuustwezel K
1-0
24.09 15:00
Waregem II K
1-1
0-1
Aalst K
0-1
24.09 15:00
Westerlo K
1-4
0-2
St. Liege K
0-2
24.09 15:30
GBA Kontich K
8-0
4-0
Wolvertem Merchtem K
4-0
24.09 16:00
Femina Woluwe K
1-3
0-2
Waregem K
0-2
24.09 16:15
Club Brugge K
3-0
-
Melsele K
-
24.09 13:00
Bobruichanka K
2-2
1-0
Beyaz Rusya U19 K
1-0
24.09 15:00
Dnepr Mogilev K
12-0
7-0
FC Gomel K
7-0
24.09 15:30
Gradacac
3-1
2-1
Bratstvo Gracanica
2-1
24.09 15:30
Gradina Srebrenik
2-1
1-1
Gorazde
1-1
24.09 15:30
Hadzici
0-1
0-0
BFK Simm Bau
0-0
24.09 15:30
Jedinstvo Bihac
1-2
1-1
Tomislav
1-1
24.09 15:30
Mladost DK
0-0
0-0
Banovici
0-0
24.09 15:30
Radnicki Lukavac
0-2
0-2
GOSK Gabela
0-2
24.09 15:30
Travnik
0-3
0-2
Kakanj
0-2
24.09 16:00
Drina Zvornik
4-1
1-1
Mrkonjic Grad
1-1
24.09 16:00
Famos Vojkovici
0-1
0-1
Novi Grad
0-1
24.09 16:00
Krupa
3-1
3-1
Slavija
3-1
24.09 16:00
Laktasi
2-0
1-0
Kozara
1-0
24.09 16:00
Ljubic Prnjavor
0-3
0-1
Zvijezda 09
0-1
24.09 16:00
Tekstilac
3-1
3-0
Omarska
3-0
24.09 16:00
Zeljeznicar Banja Luka
1-0
1-0
Prijedor
1-0
24.09 18:00
Sutjeska Foca
3-0
1-0
Modrica
1-0
24.09 00:00
Nautico
1-3
1-1
Sampaio Correa
1-1
24.09 02:30
Londrina
0-2
0-0
Ponte Preta
0-0
24.09 16:00
Ituano
2-0
1-0
Brusque
1-0
24.09 22:00
Figueirense
0-0
0-0
ABC
0-0
24.09 22:00
Paysandu
1-1
0-0
Vitoria
0-0
24.09 20:00
Portuguesa
2-2
1-1
Marilia
1-1
24.09 02:00
Cuiaba U23
3-2
1-2
Bragantino U23
1-2
24.09 19:00
Corinthians K
4-1
2-1
Internacional K
2-1
24.09 16:00
Asenovets
3-0
2-0
Spartak Plovdiv
2-0
24.09 16:00
Beroe II
0-0
0-0
Borislav Parvomay
0-0
24.09 16:00
Chernomorets 1919
7-0
3-0
Vereya
3-0
24.09 16:00
Dimitrovgrad
0-0
0-0
Lok. Plovdiv II
0-0
24.09 16:00
Levski Karlovo
ERT.
-
Rodopa Smolyan
-
24.09 16:00
Nesebar
5-1
-
Karnobat
-
24.09 16:00
Sokol Markovo
0-1
0-1
Zagorets
0-1
24.09 16:00
Bansko
3-0
-
Septemvri Sofia 2
-
24.09 16:00
CSKA Sofia II
ERT.
-
Razlog
-
24.09 16:00
Gotse Delchev
1-4
0-2
Balkan Botevgrad
0-2
24.09 16:00
Oborishte
0-0
0-0
Kyustendil
0-0
24.09 16:00
Rilski Sportist
0-0
0-0
Kostinbrod
0-0
24.09 16:00
Slavia Sofia 2
ERT.
-
Slivnishki Geroy
-
24.09 16:00
Vladaya
2-1
2-0
Nadezhda Dobroslavci
2-0
24.09 15:00
Chernomorets Balchik
6-1
2-0
Sportist Toshevo
2-0
24.09 15:00
Lokomotiv Ruse
0-0
0-0
Dunav Ruse II
0-0
24.09 15:00
Septemvri Tervel
1-0
0-0
Chernolomets
0-0
24.09 16:00
Akademik Svishtov
2-0
-
Boruna
-
24.09 16:00
Botev Vratsa II
2-1
1-0
Juventus Malchika
1-0
24.09 16:00
Drenovets
1-3
1-1
Pavlikeni
1-1
24.09 16:00
Etar II
1-4
0-1
Bdin Vidin
0-1
24.09 16:00
Lok. Dryanovo
0-6
0-4
Vihar Slavyanovo
0-4
24.09 18:00
Etoile Filante
1-0
1-0
Sonabel Ouagadougou
1-0
24.09 18:00
Vitesse
1-2
0-2
Salitas
0-2
24.09 20:15
AS Police
0-0
0-0
RDF
0-0
24.09 15:00
Inter Star
3-2
0-2
New Oil
0-2
24.09 15:00
Tigre Noir
1-1
0-1
Bumamuru
0-1
24.09 17:00
Arba
2-0
2-0
Biskra
2-0
24.09 17:00
Belouizdad
ERT.
-
MC Alger
-
24.09 17:30
Chlef
4-0
2-0
Setif
2-0
24.09 17:30
Constantine
0-0
0-0
Oran
0-0
24.09 17:30
El Bayadh
0-0
0-0
JS Kabylie
0-0
24.09 17:30
Khenchela
2-0
2-0
Chelghoum
2-0
24.09 17:30
Magra
1-0
0-0
Saoura
0-0
24.09 17:30
USM Alger
ERT.
-
Paradou
-
24.09 17:00
GC Mascara
1-0
1-0
Hussein Dey
1-0
24.09 17:00
Khemis El Khechna
1-4
0-2
Batna
0-2
24.09 17:00
Medea
0-0
0-0
ASM Oran
0-0
24.09 17:00
Oued Sly
2-1
1-0
Tlemcen
1-0
24.09 17:00
Temouchent
2-1
1-1
Ben Aknoun
1-1
24.09 17:00
Widad Adabi de Boufarik
4-0
0-0
Saida
0-0
24.09 10:00
Magra U21
2-2
1-1
Saoura U21
1-1
24.09 10:15
Sokolov
3-1
1-1
Karlovy Vary
1-1
24.09 10:15
Vltavin
3-1
2-1
Zbuzany
2-1
24.09 13:30
Ceske Budejovice B
3-3
3-3
Povltavska FA
3-3
24.09 16:30
Domazlice
2-2
0-1
Motorlet Prague
0-1
24.09 10:15
Jablonec B
4-0
3-0
Benesov
3-0
24.09 10:15
Pardubice B
2-0
1-0
Banik Most - Sous
1-0
24.09 10:30
Kolin
1-0
1-0
Mlada Boleslav B
1-0
24.09 10:30
Prepere
0-2
0-0
Hradec Kralove B
0-0
24.09 16:00
Zivanice
0-3
0-0
Chlumec nad Cidlinou
0-0
24.09 16:30
Usti n. L.
0-2
0-1
Brozany
0-1
24.09 10:30
SK Hranice
0-1
0-1
Ostrava B
0-1
24.09 15:00
FK Frydek-Mistek
1-0
1-0
Blansko
1-0
24.09 15:30
Vrchovina
3-1
2-1
Frydlant n. O.
2-1
24.09 10:15
Aritma Prague
3-1
3-0
Katovice
3-0
24.09 10:15
Tochovice
0-1
0-0
Horovice
0-0
24.09 10:30
Cesky Krumlov
2-0
0-0
Domazlice B
0-0
24.09 14:00
Klatovy
0-1
0-0
Petrin Plzen
0-0
24.09 16:30
Horni Briza
0-0
0-0
Doubravka
0-0
24.09 16:30
Rokycany
2-0
1-0
Marianske Lazne
1-0
24.09 10:15
Kladno
1-0
0-0
Kosmonosy
0-0
24.09 10:15
Neratovice
0-0
0-0
Cesky Brod
0-0
24.09 10:15
Olympie Brezova
0-0
0-0
Ceska Lipa
0-0
24.09 10:15
Steti
4-5
4-4
Slany
4-4
24.09 10:15
Ujezd Prague
2-2
0-1
Meteor Prague
0-1
24.09 16:30
Vilemov
6-4
2-4
Libis
2-4
24.09 16:30
Dobrovice
0-1
0-0
Trutnov
0-0
24.09 16:30
Letohrad
1-3
1-1
Vysoke Myto
1-1
24.09 16:30
Usti nad Orlici
1-1
1-1
Velke Hamry
1-1
24.09 15:30
Bystrice n. Pern.
2-0
2-0
Humpolec
2-0
24.09 15:30
Start Brno
3-1
1-0
Lanzhot
1-0
24.09 15:30
Velka Bites
3-0
2-0
Havlickuv Brod
2-0
24.09 15:30
Zdirec n. D.
2-2
1-0
Tasovice
1-0
24.09 15:30
HFK Olomouc
1-2
0-0
Brno B
0-0
24.09 15:30
Holesov
3-0
2-0
Vsechovice
2-0
24.09 15:30
Skastice
1-2
0-1
Nove Sady
0-1
24.09 15:30
Sternberk
2-0
1-0
Slavicin
1-0
24.09 15:30
Vsetin
0-1
0-0
Prerov
0-0
24.09 10:15
Karvina B
6-1
3-0
Bruntal
3-0
24.09 10:15
Novy Jicin
1-0
0-0
Hlubina
0-0
24.09 15:30
Rymarov
2-1
1-1
Bohumin
1-1
24.09 13:00
FC Semice
4-0
1-0
Prachatice
1-0
24.09 15:00
Protivin
2-1
2-0
Rudolfov
2-0
24.09 16:30
Drazice
1-0
0-0
Milevsko
0-0
24.09 16:30
Jankov
0-3
0-0
Trebon
0-0
24.09 16:30
Olesnik
2-2
0-1
Taborsko B
0-1
24.09 16:30
Strakonice
1-1
0-0
TJ Osek
0-0
24.09 10:15
Kurim
0-0
0-0
Lednice
0-0
24.09 11:00
Lisen B
7-0
6-0
Ivancice
6-0
24.09 16:00
Boskovice
1-0
1-0
Bosonohy
1-0
24.09 16:00
Bystrc
3-0
0-0
SK Krumvir
0-0
24.09 10:30
KV Dvory
5-0
4-0
Loko K. Vary
4-0
24.09 16:30
Lomnice
2-3
0-1
Citice
0-1
24.09 16:30
Nejdek
3-5
0-5
Chodov
0-5
24.09 16:30
Nova Role
1-5
0-4
Hroznetin
0-4
24.09 16:30
Ostrov
9-2
9-0
Touzim
9-0
24.09 16:30
Vintirov
3-4
2-3
Karlovy Vary B
2-3
24.09 13:30
Jicin
2-1
0-0
Vrchlabi
0-0
24.09 15:30
Jaromer
2-0
1-0
Solnice
1-0
24.09 16:30
Dobruska
0-1
0-1
Vysoka n. Labem
0-1
24.09 16:30
Kostelec n. O.
1-2
0-1
Chlumec nad Cidlinou B
0-1
24.09 13:30
Sedmihorky
2-2
0-1
Novy Bor
0-1
24.09 14:15
FC Pencin
4-1
2-0
Straz p. Ralskem
2-0
24.09 16:30
Hradek nad Nisou
3-1
2-1
Visnova
2-1
24.09 16:30
Lomnice nad Popelkou
3-0
3-0
Zelezny Brod
3-0
24.09 16:30
Rovensko p. Tr.
3-0
0-0
Skalice u C.Lipy
0-0
24.09 10:30
Cesky Tesin
3-0
2-0
Hermanice
2-0
24.09 15:30
Haj ve Slezsku
0-0
0-0
Koberice
0-0
24.09 15:30
Jakubcovice
3-1
1-0
Dolni Datyne
1-0
24.09 15:30
Orlova
3-0
2-0
Vresina
2-0
24.09 15:30
Petrvald na Morave
3-2
1-0
Vratimov
1-0
24.09 15:30
Repiste
2-0
1-0
Brusperk
1-0
24.09 15:30
Jesenik
2-2
1-1
Brodek u Prerova
1-1
24.09 15:30
Kostelec na Hane
2-1
1-1
Lutin
1-1
24.09 15:30
Litovel
1-1
1-1
Zabreh
1-1
24.09 15:30
Mohelnice
2-1
1-1
Cechovice
1-1
24.09 15:30
Zelatovice
3-3
1-3
Medlov
1-3
24.09 14:30
Chocen
3-1
1-1
Libisany
1-1
24.09 15:30
Moravany
4-1
3-1
Svitavy
3-1
24.09 16:30
Plzen-Cernice
1-3
1-1
Vejprnice
1-1
24.09 16:30
Sokol Lhota
5-0
1-0
Zruc
1-0
24.09 16:30
Stribro
7-3
4-2
Stankov
4-2
24.09 16:30
Tachov
6-0
2-0
Holysov
2-0
24.09 16:30
Tlumacov
1-4
0-0
Petrin Plzen B
0-0
24.09 10:15
Kolovraty
2-2
1-2
Kralovice
1-2
24.09 10:15
Motorlet Prague B
2-6
1-4
Zlicin
1-4
24.09 10:15
Podoli Praha
1-1
1-0
Hostivar
1-0
24.09 10:15
Zizkov B
1-3
1-0
Spoje Prague
1-0
24.09 10:30
Uhrineves
1-3
0-2
Dukla JM
0-2
24.09 16:30
Tempo Prague
5-1
3-0
Olympia Radotin
3-0
24.09 10:30
Nespeky
2-1
1-1
Hrebec
1-1
24.09 16:30
Povltavska FA B
1-2
0-0
Tuchlovice
0-0
24.09 16:30
SK Doksy
1-2
1-0
Kutna Hora
1-0
24.09 16:30
Union Beroun
1-1
1-0
Dobris
1-0
24.09 10:30
Lovosice
1-1
0-0
Srbice
0-0
24.09 10:30
Oldrichov
0-3
0-2
Perstejn
0-2
24.09 13:00
Horni Jiretin
2-1
1-0
Litomericko
1-0
24.09 16:30
Modlany
4-1
3-0
Domousice
3-0
24.09 16:30
Zatec
3-4
1-3
Brna
1-3
24.09 15:30
Kamenice nad Lipou
1-2
1-2
Rapotice
1-2
24.09 15:30
Namest n. Oslavou
0-5
0-2
Pelhrimov
0-2
24.09 15:30
Zirovnice
2-0
2-0
Sapeli Polna
2-0
24.09 15:30
Bystrice pod Hostynem
1-1
0-1
Morkovice
0-1
24.09 15:30
Kvasice
5-3
3-0
Brumov
3-0
24.09 11:00
Lok. Brno K
2-1
1-0
Dukla Prag K
1-0
24.09 13:00
Liberec K
2-0
2-0
Ostrava K
2-0
24.09 13:00
Hradec Kralove K
2-1
2-1
Sparta Prag B K
2-1
24.09 11:30
Changchun Yatai
2-0
1-0
Wuhan FC
1-0
24.09 13:30
Dalian Pro
2-2
1-1
Beijing Guoan
1-1
24.09 13:30
Dalian Pro
ERT.
-
Wuhan FC
-
24.09 13:30
Shandong Taishan
ERT.
-
Shanghai Port
-
24.09 13:30
Wuhan Three Towns
3-4
1-2
Cangzhou
1-2
24.09 14:00
Shenzhen
0-4
0-1
Shandong Taishan
0-1
24.09 14:00
Shenzhen
ERT.
-
Henan Songshan Longmen
-
24.09 14:00
Tianjin Jinmen Tiger
ERT.
-
Zhejiang Professional
-
24.09 09:00
Guangxi Pingguo Haliao
2-1
2-0
Heilongjiang Ice City
2-0
24.09 09:30
Beijing Technology
1-1
1-0
Beijing Sport University
1-0
24.09 09:30
Qingdao Hainiu
1-1
1-1
Nantong Zhiyun
1-1
24.09 09:30
Xinjiang Tianshan
1-0
0-0
Suzhou Dongwu
0-0
24.09 13:00
Skive
0-0
0-0
BK Frem
0-0
24.09 14:00
Brabrand
0-3
0-0
Kolding
0-0
24.09 13:00
Dalum IF
1-5
0-3
VSK Aarhus
0-3
24.09 13:45
FA 2000
2-1
2-0
Næsby
2-0
24.09 14:00
Middelfart
3-0
1-0
Lyseng
1-0
24.09 14:00
Tarnby
1-3
0-0
Ishoj IF
0-0
24.09 14:00
Young Boys FD
2-0
0-0
Vanløse
0-0
24.09 13:00
KoldingQ K
2-0
0-0
Fortuna Hjorring K
0-0
24.09 16:45
Nordsjaelland K
0-1
0-1
Koge K
0-1
24.09 02:00
Arjantin
3-0
2-0
Honduras
2-0
24.09 10:00
Laos
1-3
1-1
Maldivler
1-1
24.09 11:00
Almanya U17
1-1
0-0
Belçika U17
0-0
24.09 12:00
Kırgızistan
1-2
1-1
Rusya
1-1
24.09 12:30
Romanya U18
0-1
0-0
Portekiz U18
0-0
24.09 13:00
Danimarka U18
2-0
0-0
Norveç U17
0-0
24.09 13:30
Rusya U21
2-1
2-0
Kazakistan U21
2-0
24.09 14:00
Hong Kong
0-0
0-0
Myanmar
0-0
24.09 14:00
Singapur
1-1
1-1
Hindistan
1-1
24.09 15:00
Endonesya
3-2
2-2
Curacao
2-2
24.09 15:00
Güney Afrika
4-0
1-0
Sierra Leone
1-0
24.09 15:00
İsveç U18
2-1
1-0
İzlanda U18
1-0
24.09 16:00
Fransa U19
2-0
2-0
Finlandiya U19
2-0
24.09 16:00
İsrail U17
0-0
0-0
Uruguay U17
0-0
24.09 16:00
Sırbistan U19
0-3
0-0
Portekiz U19
0-0
24.09 16:30
Türkiye U18
1-3
-
İspanya U18
-
24.09 17:00
İsveç U18
İPT.
-
Avusturya U18
-
24.09 18:00
Fildişi Sahili
2-1
0-0
Togo
0-0
24.09 18:00
İtalya U18
1-2
1-1
Sırbistan U18
1-1
24.09 18:00
Portekiz U21
4-1
2-0
Gürcistan U21
2-0
24.09 18:30
Bolivya
0-2
0-2
Senegal
0-2
24.09 19:00
İngiltere U20
2-1
1-0
Fas U20
1-0
24.09 19:00
Tanzanya
1-0
1-0
Uganda
1-0
24.09 19:00
Tunus U20
1-1
0-0
Fransa U20
0-0
24.09 20:00
Norveç U21
3-2
1-1
İsviçre U21
1-1
24.09 22:00
Grenada
1-3
0-2
Saint Vincent ve Grenadinler
0-2
24.09 22:00
Moritanya
1-0
1-0
Benin
1-0
24.09 10:00
Isloch (Blr)
2-1
1-1
Ostrovets (Blr)
1-1
24.09 11:00
Din. Minsk (Blr)
0-0
0-0
Arsenal Dzyarzhynsk (Blr)
0-0
24.09 11:00
Odra Opole (Pol)
0-2
0-1
Podbeskidzie (Pol)
0-1
24.09 12:00
Korona (Pol)
1-1
1-1
Skra (Pol)
1-1
24.09 12:00
Pogon Szczecin (Pol)
3-1
3-1
Warta (Pol)
3-1
24.09 13:00
Hebar (Bul)
1-1
1-1
Slavia Sofia (Bul)
1-1
24.09 13:00
Osijek (Cro)
2-3
1-3
Siroki Brijeg (Bih)
1-3
24.09 13:00
Vasas (Hun)
0-0
0-0
Kozarmisleny (Hun)
0-0
24.09 14:00
Saarbrucken (Ger)
3-1
1-0
Duren (Ger)
1-0
24.09 14:30
Gaziantep FK (Tur)
1-1
1-0
Yeni Malatyaspor (Tur)
1-0
24.09 15:00
KF Gostivar (Mkd)
0-1
0-1
Shkendija (Mkd)
0-1
24.09 15:00
Lok. Plovdiv (Bul)
1-0
1-0
Arda (Bul)
1-0
24.09 15:00
Makedonija GP (Mkd)
1-0
0-0
Vardar (Mkd)
0-0
24.09 15:00
Pirin Blagoevgrad (Bul)
0-1
0-0
Bregalnica (Mkd)
0-0
24.09 16:00
Botev Plovdiv (Bul)
7-0
4-0
Maritsa Plovdiv (Bul)
4-0
24.09 16:00
Botev Vratsa (Bul)
1-1
0-0
CSKA 1948 Sofia (Bul)
0-0
24.09 16:00
Honved (Hun)
1-2
0-1
TSC Backa Topola (Srb)
0-1
24.09 16:00
Kastoria (Gre)
0-2
0-1
PAOK B (Gre)
0-1
24.09 16:00
Panionios (Gre)
0-2
0-0
Kalamata (Gre)
0-0
24.09 16:30
AEL Larissa (Gre)
1-0
1-0
Volos (Gre)
1-0
24.09 17:00
Radomiak Radom (Pol)
2-0
0-0
Shakhtar (Ukr)
0-0
24.09 18:00
Galatasaray (Tur)
2-1
1-1
İstanbulspor (Tur)
1-1
24.09 19:00
Libertad
2-1
1-1
Olmedo
1-1
24.09 23:00
Atletico Marte
3-2
1-1
Santa Tecla
1-1
24.09 14:00
Polva Lootos K
0-1
0-1
Tammeka Tartu K
0-1
24.09 14:00
Tabasalu K
11-2
5-1
Parnu JK Vaprus K
5-1
24.09 14:00
Tallina Kalev K
5-0
3-0
Tulevik K
3-0
24.09 18:00
Dcheira
2-2
0-0
Rapide Oued Zem
0-0
24.09 18:00
Ittifaq Marrakech
1-1
0-0
USM Oujda
0-0
24.09 18:00
Sale
1-2
1-1
Widad Temara
1-1
24.09 18:00
Youssoufia Berrechid
2-0
1-0
Fes
1-0
24.09 10:00
Azkals
0-2
0-1
Stallion
0-1
24.09 10:00
Mendiola FC 1991
2-6
1-2
Cebu FC
1-2
24.09 15:00
Ahli Al-Khalil
2-6
0-3
Al Quds
0-3
24.09 18:00
Al Khaleel
0-0
0-0
Al Amari
0-0
24.09 18:00
Islami Kalkelea
1-3
0-1
Shabab Alsamu
0-1
24.09 15:00
Gnistan
4-2
2-1
PEPO
2-1
24.09 15:00
Mikkeli
1-2
0-2
SJK Akatemia
0-2
24.09 13:00
TPS Turku
0-1
0-1
Jaro
0-1
24.09 14:00
Keski-Uusimaa
4-0
2-0
LaPa
2-0
24.09 14:00
Lahden Reipas
3-0
2-0
Kiffen
2-0
24.09 14:00
NJS
3-3
2-2
Futura
2-2
24.09 14:00
PeKa
2-3
1-2
JIPPO
1-2
24.09 14:00
PPJ
3-4
2-2
Atlantis
2-2
24.09 13:00
SalPa
4-1
1-0
HJS
1-0
24.09 14:00
EPS
3-1
1-0
Ilves-Kissat
1-0
24.09 15:00
Jazz Pori
2-1
2-1
KaaPo
2-1
24.09 15:00
VJS
1-0
0-0
GrIFK
0-0
24.09 16:00
Honka Akatemia
4-1
3-1
Tampere Utd
3-1
24.09 13:00
JBK
2-0
1-0
GBK Kokkola
1-0
24.09 17:00
Rovaniemi
1-0
1-0
Vaajakoski
1-0
24.09 17:00
VIFK
1-0
1-0
JJK Jyvaskyla
1-0
24.09 12:00
ONS Oulu K
2-1
1-0
Honka K
1-0
24.09 14:00
Ilves K
1-2
1-0
NJS K
1-0
24.09 13:00
KuPS K
5-1
3-1
PK-35 Helsinki K
3-1
24.09 16:00
Aland Utd K
3-0
1-0
HPS K
1-0
24.09 16:00
HJK K
1-1
0-0
PK-35 Vantaa K
0-0
24.09 14:30
Bordeaux K
0-1
0-1
Reims K
0-1
24.09 14:30
Guingamp K
0-1
0-0
Dijon K
0-0
24.09 14:30
Soyaux K
2-0
2-0
Rodez K
2-0
24.09 20:00
Toulouse K
2-2
2-1
Montauban K
2-1
24.09 15:30
Bala Town
2-0
0-0
Cardiff Metropolitan
0-0
24.09 15:30
Connah's Q.
1-0
1-0
Pontypridd
1-0
24.09 15:30
Haverfordwest
1-1
1-1
Flint
1-1
24.09 15:30
Barry
5-0
3-0
Goytre United
3-0
24.09 15:30
Cwmbran Celtic
2-2
2-1
Briton Ferry
2-1
24.09 15:30
Llantwit Major
2-1
2-1
Abergavenny Town
2-1
24.09 15:30
Swansea University
0-2
0-1
Llanelli
0-1
24.09 15:30
Trefelin
5-0
1-0
Pontardawe
1-0
24.09 15:30
Ynyshir Albions
1-5
0-3
Carmarthen
0-3
24.09 15:30
Chirk AAA FC
2-1
0-1
Prestatyn
0-1
24.09 15:30
Gresford
1-2
0-0
Holywell
0-0
24.09 15:30
Guilsfield
0-1
0-1
Druids
0-1
24.09 15:30
Llanidloes
0-2
0-0
Conwy Borough
0-0
24.09 15:30
Mold Alexandra
1-2
0-1
Ruthin
0-1
24.09 15:30
Penrhyncoch
0-2
0-0
Llandudno
0-0
24.09 17:00
Great Olympics
1-0
0-0
King Faisal
0-0
24.09 10:00
Golden Arrows U23
1-1
1-1
Marumo Gallants U23
1-1
24.09 10:00
Royal AM U23
0-1
0-0
Amazulu U23
0-0
24.09 10:00
TS Galaxy U23
1-3
1-2
Mamelodi U23
1-2
24.09 12:00
Orlando U23
0-2
0-0
Cape Town City U23
0-0
24.09 12:00
Stellenbosch U23
3-0
2-0
Richards Bay U23
2-0
24.09 09:00
Bucheon
0-1
0-0
Gimpo FC
0-0
24.09 10:00
Pocheon
2-3
1-1
Busan Kyotong
1-1
24.09 12:00
Ulsan Citizen
0-1
0-0
Mokpo
0-0
24.09 16:00
Bijelo Brdo
2-1
0-0
Solin
0-0
24.09 16:00
Cibalia
1-0
0-0
Jarun
0-0
24.09 16:00
Dragovoljac
1-0
0-0
Rudes
0-0
24.09 16:00
Dugopolje
1-1
0-0
Dubrava
0-0
24.09 16:00
Dugo Selo
0-2
0-1
Sesvete
0-1
24.09 16:00
Grobnican
0-1
0-0
Jadran LP
0-0
24.09 16:00
Hrvace
0-3
0-1
Bjelovar
0-1
24.09 16:00
Jadran Porec
3-2
1-2
Marsonia
1-2
24.09 16:00
Osijek 2
4-2
2-0
Zrinski Jurjevac
2-0
24.09 16:00
Trnje
2-0
1-0
Opatija
1-0
24.09 16:00
Zagorec K.
1-1
1-0
Medjimurje
1-0
24.09 16:00
Zdralovi
2-0
1-0
Belisce
1-0
24.09 14:30
Excelsior Maassluis
3-1
3-0
Rijnsburgse Boys
3-0
24.09 14:30
Noordwijk
3-2
1-1
Jong Volendam
1-1
24.09 14:30
Scheveningen
1-1
0-1
Spakenburg
0-1
24.09 15:00
AFC
2-1
1-0
Jong Sparta Rotterdam
1-0
24.09 15:00
IJsselmeervogels
0-0
0-0
Katwijk
0-0
24.09 15:00
Oostzaan
2-4
0-2
Kozakken Boys
0-2
24.09 15:00
Quick Boys
3-1
1-0
Lisse
1-0
24.09 15:30
TEC
0-2
0-0
Hardenberg
0-0
24.09 18:00
De Treffers
2-3
0-2
HFC
0-2
24.09 14:30
ACV Assen
1-1
1-0
Rijnvogels
1-0
24.09 14:30
Harkemase Boys
0-0
0-0
DVS '33 Ermelo
0-0
24.09 14:30
RKAV Volendam
4-1
1-0
Urk
1-0
24.09 14:30
VV DOVO
3-1
1-1
Barendrecht
1-1
24.09 14:30
VVOG
2-2
1-1
Excelsior 31
1-1
24.09 15:00
ASWH
0-4
0-1
GVVV
0-1
24.09 15:00
Sparta Nijkerk
1-1
0-0
SteDoCo
0-0
24.09 15:00
Sportlust
5-1
2-1
Hoek
2-1
24.09 15:00
Ter Leede
2-1
0-1
Staphorst
0-1
24.09 18:00
VVSB
3-0
3-0
TOGB
3-0
24.09 13:30
Forest Green
0-4
0-3
Exeter
0-3
24.09 16:00
Barnsley
3-1
1-0
Charlton
1-0
24.09 16:00
Bristol Rovers
0-1
0-0
Accrington
0-0
24.09 16:00
Derby
ERT.
-
Cheltenham
-
24.09 16:00
Lincoln
ERT.
-
Milton Keynes
-
24.09 16:00
Morecambe
1-2
1-1
Cambridge Utd
1-1
24.09 16:00
Oxford Utd
ERT.
-
Fleetwood
-
24.09 16:00
Peterborough
3-0
2-0
Port Vale
2-0
24.09 16:00
Portsmouth
ERT.
-
Bolton
-
24.09 16:00
Sheffield Wed
3-1
2-1
Wycombe
2-1
24.09 16:00
Shrewsbury
2-1
1-0
Burton
1-0
24.09 15:00
Northampton
2-1
0-1
Stockport
0-1
24.09 16:00
Barrow
0-2
0-1
Leyton Orient
0-1
24.09 16:00
Bradford City
2-2
1-0
Wimbledon
1-0
24.09 16:00
Colchester
0-1
0-1
Rochdale
0-1
24.09 16:00
Crewe
1-2
0-0
Mansfield
0-0
24.09 16:00
Doncaster
4-1
1-1
Crawley
1-1
24.09 16:00
Grimsby
1-2
1-2
Swindon
1-2
24.09 16:00
Hartlepool
0-0
0-0
Gillingham FC
0-0
24.09 16:00
Newport
1-1
1-0
Carlisle
1-0
24.09 16:00
Stevenage
1-0
0-0
Harrogate
0-0
24.09 16:00
Sutton
1-2
0-0
Salford
0-0
24.09 16:00
Walsall
0-1
0-0
Tranmere
0-0
24.09 16:00
Altrincham
1-0
0-0
Aldershot
0-0
24.09 16:00
Bromley
3-0
2-0
Oldham
2-0
24.09 16:00
Dagenham & Red.
5-4
2-2
Barnet
2-2
24.09 16:00
Eastleigh
1-0
1-0
Halifax
1-0
24.09 16:00
Maidenhead
0-1
0-1
Gateshead
0-1
24.09 16:00
Maidstone
1-2
0-0
Chesterfield
0-0
24.09 16:00
Scunthorpe
3-2
0-2
Dorking
0-2
24.09 16:00
Wealdstone
0-1
0-0
Southend
0-0
24.09 16:00
Woking
2-0
1-0
Solihull Moors
1-0
24.09 16:00
Wrexham
6-0
3-0
Torquay
3-0
24.09 16:00
Yeovil
1-1
1-1
Boreham Wood
1-1
24.09 16:00
York
1-3
1-2
Notts County
1-2
24.09 16:00
AFC Fylde
3-1
1-1
Bradford PA
1-1
24.09 16:00
Alfreton
1-0
1-0
Brackley Town
1-0
24.09 16:00
Banbury
2-1
0-1
Scarborough
0-1
24.09 16:00
Buxton
0-0
0-0
Chester
0-0
24.09 16:00
Chorley
3-0
0-0
Gloucester
0-0
24.09 16:00
Curzon Ashton
1-1
0-0
King’s Lynn
0-0
24.09 16:00
Darlington
2-0
1-0
Peterborough Sports
1-0
24.09 16:00
Farsley
2-2
2-0
Spennymoor
2-0
24.09 16:00
Hereford
3-0
1-0
Blyth
1-0
24.09 16:00
Kettering
0-3
0-3
Kidderminster
0-3
24.09 16:00
Southport
1-0
1-0
Leamington
1-0
24.09 16:00
Telford
1-2
0-0
Boston Utd
0-0
24.09 16:00
Braintree
1-1
1-0
Slough
1-0
24.09 16:00
Cheshunt
3-4
0-2
Tonbridge
0-2
24.09 16:00
Chippenham
2-1
0-0
Dulwich Hamlet
0-0
24.09 16:00
Concord
2-4
0-2
Eastbourne Boro
0-2
24.09 16:00
Dartford
2-1
0-0
Hampton & Richmond
0-0
24.09 16:00
Farnborough
1-2
0-1
St. Albans
0-1
24.09 16:00
Hemel Hempstead
1-1
1-0
Worthing
1-0
24.09 16:00
Hungerford
0-1
0-1
Ebbsfleet
0-1
24.09 16:00
Oxford City
3-3
3-0
Bath
3-0
24.09 16:00
Taunton
0-0
0-0
Chelmsford
0-0
24.09 16:00
Welling
2-2
2-1
Havant & W
2-1
24.09 16:00
Weymouth
0-2
0-0
Dover
0-0
24.09 16:00
Ashton Utd
1-1
0-0
Marine
0-0
24.09 16:00
Bamber Bridge
5-1
2-1
Belper Town
2-1
24.09 16:00
Gainsborough
4-0
3-0
Stalybridge
3-0
24.09 16:00
Hyde
2-1
1-0
Guiseley
1-0
24.09 16:00
Liversedge
2-5
2-1
Warrington Rylands
2-1
24.09 16:00
Marske
3-2
1-1
Stafford
1-1
24.09 16:00
Matlock
1-0
1-0
Lancaster
1-0
24.09 16:00
Nantwich
0-2
0-1
Whitby
0-1
24.09 16:00
Radcliffe
3-1
1-0
Morpeth
1-0
24.09 16:00
South Shields
0-0
0-0
Atherton
0-0
24.09 16:00
Warrington
0-1
0-0
FC United
0-0
24.09 16:00
Alvechurch
3-3
0-1
Leiston
0-1
24.09 16:00
Barwell
1-2
0-1
AFC Rushden & Diamonds
0-1
24.09 16:00
Bedford
2-2
1-0
Ilkeston
1-0
24.09 16:00
Bromsgrove
1-1
0-1
Basford
0-1
24.09 16:00
Coalville
3-2
0-2
Hednesford
0-2
24.09 16:00
Needham Market
2-0
1-0
Mickleover
1-0
24.09 16:00
Rushall
2-3
2-1
Royston
2-1
24.09 16:00
St. Ives
1-2
0-1
Redditch
0-1
24.09 16:00
Stourbridge
3-0
2-0
Hitchin
2-0
24.09 16:00
Stratford
1-1
1-1
Nuneaton
1-1
24.09 16:00
Tamworth
3-0
2-0
Kings Langley
2-0
24.09 16:00
Chesham
0-0
0-0
Merthyr Town
0-0
24.09 16:00
Hanwell Town
2-1
1-1
Dorchester
1-1
24.09 16:00
Harrow
1-0
1-0
North Leigh
1-0
24.09 16:00
Hartley Wintney
4-4
1-4
Plymouth Parkway
1-4
24.09 16:00
Hayes & Yeading
0-1
0-0
Weston-super-Mare
0-0
24.09 16:00
Poole
5-0
3-0
Yate Town
3-0
24.09 16:00
Salisbury
2-1
1-1
Bracknell
1-1
24.09 16:00
Swindon S
1-1
1-1
Beaconsfield Town
1-1
24.09 16:00
Tiverton
3-2
2-1
Met. Police
2-1
24.09 16:00
Truro
1-0
0-0
Gosport
0-0
24.09 16:00
Winchester
1-1
1-1
Hendon
1-1
24.09 16:00
Aveley
1-1
0-0
Herne Bay
0-0
24.09 16:00
Billericay
2-1
1-0
Lewes
1-0
24.09 16:00
Bognor Regis
3-0
2-0
Wingate & Finchley
2-0
24.09 16:00
Bowers & Pitsea
2-2
1-2
Kingstonian
1-2
24.09 16:00
Brightlingsea
1-1
0-0
Haringey
0-0
24.09 16:00
Canvey Island
2-1
2-0
Corinthian-Casuals
2-0
24.09 16:00
Folkestone
2-3
1-2
Potters Bar
1-2
24.09 16:00
Hastings
1-0
0-0
Carshalton
0-0
24.09 16:00
Hornchurch
2-1
1-1
Cray
1-1
24.09 16:00
Horsham FC
0-2
0-1
Bishop's Stortford
0-1
24.09 16:00
Margate
2-5
1-1
Enfield Town
1-1
24.09 16:00
AFC Totton
2-1
1-1
Berkhamsted
1-1
24.09 16:00
Ashford U.
2-0
0-0
Three Bridges
0-0
24.09 16:00
Bashley
2-2
0-2
Melksham
0-2
24.09 16:00
Boldmere
1-1
0-1
Chasetown
0-1
24.09 16:00
Bootle
0-3
0-0
Dunston
0-0
24.09 16:00
Bristol MF
2-2
1-1
Bideford
1-1
24.09 16:00
Chatham
0-1
0-0
Stowmarket Town
0-0
24.09 16:00
Cirencester
3-2
2-2
Paulton Rovers
2-2
24.09 16:00
Coleshill
4-4
2-1
Leek
2-1
24.09 16:00
Colne
1-0
1-0
Consett
1-0
24.09 16:00
Corinthian
2-4
0-3
Whitehawk
0-3
24.09 16:00
Cray Valley PM
5-3
2-1
East Thurrock
2-1
24.09 16:00
Dereham
0-1
0-0
Spalding United
0-0
24.09 16:00
Evesham
1-0
0-0
Lymington
0-0
24.09 16:00
Hanworth
3-2
0-1
Littlehampton
0-1
24.09 16:00
Harborough
2-1
2-1
Shepshed
2-1
24.09 16:00
Harlow
4-1
2-0
Ashford Town
2-0
24.09 16:00
Heybridge
2-1
1-1
Chipstead
1-1
24.09 16:00
Hinckley
0-0
0-0
Cambridge City
0-0
24.09 16:00
Lincoln Utd.
1-1
0-1
Carlton Town
0-1
24.09 16:00
Long Eaton
0-0
0-0
Loughborough Dyn.
0-0
24.09 16:00
Macclesfield
5-1
3-1
Widnes
3-1
24.09 16:00
New Salamis
3-0
2-0
Coggeshall Town
2-0
24.09 16:00
North Shields
1-2
0-1
Runcorn Linnets
0-1
24.09 16:00
Prescot
1-3
1-2
Worksop
1-2
24.09 16:00
Ramsbottom
1-4
1-2
Clitheroe
1-2
24.09 16:00
Sevenoaks
2-2
1-1
Hertford
1-1
24.09 16:00
Sheffield
1-1
0-0
Ossett United
0-0
24.09 16:00
Sittingbourne
1-1
0-0
Burgess Hill
0-0
24.09 16:00
Sutton Coldfield
2-0
0-0
Halesowen
0-0
24.09 16:00
Tavistock
1-0
1-0
Didcot
1-0
24.09 16:00
Thame
1-2
1-1
Binfield
1-1
24.09 16:00
Thatcham
0-3
0-3
Dunstable
0-3
24.09 16:00
Uxbridge
2-0
1-0
Bedfont Sports
1-0
24.09 16:00
Walton & Hersham
4-0
3-0
Southall FC
3-0
24.09 16:00
Witham
2-1
1-1
Ware
1-1
24.09 16:00
Wroxham
5-1
1-1
Lowestoft
1-1
24.09 14:30
Arsenal K
4-0
2-0
Tottenham K
2-0
24.09 17:00
Finn Harps
0-2
0-0
Bohemians
0-0
24.09 17:00
Longford
1-1
1-1
Treaty United
1-1
24.09 15:00
Shelbourne K
1-0
1-0
Bohemians WFC K
1-0
24.09 17:30
Athlone WFC K
3-0
2-0
Wexford K
2-0
24.09 16:00
Forfar
1-4
0-3
Stirling
0-3
24.09 15:30
Banks O' Dee
2-0
0-0
Forres Mechanics
0-0
24.09 16:00
Brechin
ERT.
-
Nairn County
-
24.09 16:00
Clachnacuddin
1-3
1-1
Formartine Utd
1-1
24.09 16:00
Fraserburgh
2-2
2-0
Brora Rangers
2-0
24.09 16:00
Keith
ERT.
-
Buckie Thistle
-
24.09 16:00
Lossiemouth
1-4
0-0
Huntly
0-0
24.09 16:00
Strathspey Thistle
2-2
0-1
Inverurie Loco Works
0-1
24.09 16:00
Turriff Utd
5-1
3-1
Deveronvale
3-1
24.09 16:00
Wick Academy
1-1
1-0
Rothes
1-0
24.09 16:00
Bo'ness United
6-0
3-0
East Stirlingshire
3-0
24.09 16:00
Celtic B
ERT.
-
Caledonian Braves
-
24.09 16:00
Civil Service Strollers
2-1
1-0
Spartans
1-0
24.09 16:00
Dalbeattie Star
0-3
0-1
Gretna 2008
0-1
24.09 16:00
East Kilbride
1-0
0-0
Cumbernauld Colts
0-0
24.09 16:00
Rangers B
ERT.
-
Berwick
-
24.09 16:00
Stirling University
5-0
3-0
Edinburgh University
3-0
24.09 16:00
Tranent Juniors
4-2
2-0
Cowdenbeath
2-0
24.09 15:00
Inverness
3-3
2-1
Brechin
2-1
24.09 15:00
Montrose
4-2
1-0
Kilmarnock 2
1-0
24.09 16:00
Arbroath
2-1
2-0
East Fife
2-0
24.09 16:00
Buckie Thistle
1-2
0-0
Linfield
0-0
24.09 16:00
Clyde
1-0
0-0
Caernarfon
0-0
24.09 16:00
Cove Rangers
0-1
0-1
Raith
0-1
24.09 16:00
Peterhead
0-4
0-2
Elgin
0-2
24.09 14:00
Huesca
1-0
1-0
Leganes
1-0
24.09 16:15
Mirandes
2-0
1-0
Zaragoza
1-0
24.09 18:30
Malaga
1-1
1-1
Villarreal B
1-1
24.09 18:30
Ponferradina
2-2
1-1
Tenerife
1-1
24.09 17:00
Merida AD
1-1
0-0
Unionistas
0-0
24.09 18:00
Celta Vigo B
1-1
1-1
La Coruna
1-1
24.09 19:00
Algeciras
1-1
1-0
Ferrol
1-0
24.09 19:00
San Fernando
1-1
0-0
San Sebastian Reyes
0-0
24.09 17:00
Osasuna B
0-2
0-0
Eldense
0-0
24.09 19:00
Ath. Bilbao B
1-1
0-0
R. Sociedad B
0-0
24.09 19:00
Barcelona B
2-0
1-0
Murcia
1-0
24.09 16:30
Valladolid Promesas
1-0
0-0
Coruxo
0-0
24.09 17:00
Rayo Cantabria
0-0
0-0
Guijuelo
0-0
24.09 17:30
Real Aviles
3-0
1-0
Torrelavega
1-0
24.09 18:00
Arenteiro
1-0
0-0
R. Oviedo B
0-0
24.09 17:00
Alaves B
0-0
0-0
Arnedo
0-0
24.09 17:00
Mutilvera
0-1
0-0
Cirbonero
0-0
24.09 18:00
AD San Juan
2-0
1-0
Brea
1-0
24.09 18:00
Arenas Club
1-0
0-0
Real Sociedad C
0-0
24.09 19:00
CE Manresa
2-0
1-0
Saguntino
1-0
24.09 20:00
Hercules
2-1
1-0
Espanyol B
1-0
24.09 18:00
San Roque
1-1
1-1
Xerez D.F.C.
1-1
24.09 18:00
Gimnastica Segoviana
0-0
0-0
Don Benito
0-0
24.09 18:30
Atl. Madrid B
4-2
0-1
Montijo
0-1
24.09 17:30
Alondras
2-0
1-0
Atletico Arteixo
1-0
24.09 17:00
Atletico Albericia
2-1
-
Solares
-
24.09 17:00
Naval Reinosa
1-0
1-0
Textil Escudo
1-0
24.09 17:00
UC Cartes
0-1
0-1
Torina
0-1
24.09 17:30
Revilla
0-1
0-1
Guarnizo
0-1
24.09 18:30
Castro
2-2
1-0
Gama
1-0
24.09 15:45
CD Vitoria
4-0
2-0
Touring KE
2-0
24.09 16:30
Pasaia
0-1
0-0
Durango
0-0
24.09 17:00
Basconia
1-1
1-1
SD Deusto
1-1
24.09 17:00
Lagun Onak
0-1
0-1
Barakaldo
0-1
24.09 17:00
San Ignacio
0-1
0-0
Aurrera de Vitoria
0-0
24.09 17:30
Aurrera Ondarroa
0-0
0-0
Urduliz
0-0
24.09 18:00
Portugalete
1-1
0-1
Padura
0-1
24.09 18:30
Vilafranca
0-2
0-0
CE Europa
0-0
24.09 16:30
Patacona
1-0
0-0
Gandia
0-0
24.09 17:00
Jove
2-1
1-1
Torrellano
1-1
24.09 17:00
Levante B
0-0
0-0
Silla CF
0-0
24.09 17:30
Castellon B
1-2
0-1
Atzeneta
0-1
24.09 19:30
Acero
1-0
0-0
Torrent
0-0
24.09 16:30
Leonesa B
3-1
0-0
Numancia B
0-0
24.09 17:00
Santa Marta Tormes
1-1
1-1
Salamanca
1-1
24.09 12:30
Atletico de Porcuna
3-0
2-0
Huracan Melilla
2-0
24.09 18:30
Maracena
0-0
0-0
Huetor Tajar
0-0
24.09 12:00
Pozoblanco
0-0
0-0
Cordoba B
0-0
24.09 18:00
CD Gerena
3-2
1-0
Puente Genil
1-0
24.09 18:00
Ceuta B
0-1
0-1
Antoniano
0-1
24.09 19:00
Coria C.F.
2-2
1-1
Atletico Espeleno
1-1
24.09 16:30
Mercadal
1-1
1-0
Collerense
1-0
24.09 17:00
Andratx
5-2
3-0
Sant Jordi
3-0
24.09 17:00
Llosetense
0-0
0-0
Penya Independent
0-0
24.09 17:30
Constancia
2-2
1-0
Manacor
1-0
24.09 13:00
Panaderia
ERT.
-
Santa Ursula
-
24.09 13:30
Tamaraceite
ERT.
-
Gran Tarajal
-
24.09 18:30
Yaiza
ERT.
-
Las Palmas B
-
24.09 18:00
Lorca Deportiva
1-0
0-0
Pulpileno
0-0
24.09 18:00
Muleno
2-1
0-1
Bullense
0-1
24.09 18:00
Llerenense
0-0
0-0
Trujillo
0-0
24.09 18:30
Pueblonuevo
1-1
1-0
Miajadas
1-0
24.09 16:00
Lagunak
5-1
3-0
Ezcabarte
3-0
24.09 16:30
Cortes
1-3
0-2
CD Ardoi
0-2
24.09 16:30
Comillas
3-2
0-2
Racing Rioja B
0-2
24.09 17:30
Casalarreina
0-0
0-0
Pena Balsamaiso
0-0
24.09 18:30
Yague
1-5
0-4
CDFC Calzada
0-4
24.09 17:00
Tarancon
1-1
0-1
Ciudad Real
0-1
24.09 18:00
Villacanas
1-0
1-0
La Solana
1-0
24.09 19:00
Villarrubia
2-1
0-1
Toledo
0-1
24.09 12:00
Huelva K
1-0
0-0
Alhama K
0-0
24.09 12:00
Madrid C. K
3-1
0-1
Las Planas K
0-1
24.09 16:00
Valencia K
2-0
0-0
Sevilla K
0-0
24.09 18:00
Real Sociedad K
2-2
1-1
Betis K
1-1
24.09 12:00
Barcelona B K
4-1
2-1
Albacete K
2-1
24.09 12:00
Espanyol K
0-0
0-0
CD Juan Grande K
0-0
24.09 12:00
La Coruna K
3-0
1-0
DUX Logrono K
1-0
24.09 13:00
Tenerife B K
1-1
0-0
Cordoba K
0-0
24.09 13:00
Sylvia
4-3
0-2
Hammarby TFF
0-2
24.09 16:00
Forward
1-3
1-2
Taby
1-2
24.09 16:00
Sandvikens
7-0
1-0
Haninge
1-0
24.09 13:00
Torn
0-1
0-0
Tvaaker
0-0
24.09 16:00
IFK Malmo
2-0
1-0
Vanersborgs IF
1-0
24.09 16:00
Oddevold
3-0
2-0
Atvidaberg
2-0
24.09 16:00
Olympic
1-2
0-2
Trollhättan
0-2
24.09 16:00
Oskarshamn
0-3
0-1
Angelholm
0-1
24.09 16:00
Qviding
2-0
1-0
Lunds
1-0
24.09 12:00
Storfors AIK
6-1
3-0
Sund IF
3-0
24.09 13:00
IFK Lulea
2-3
0-1
IFK Ostersund
0-1
24.09 13:00
Umeå
1-2
0-1
Kiruna
0-1
24.09 14:00
Algarna-Harnosand
3-1
2-0
Sandvik
2-0
24.09 14:00
Friska Viljor FC
2-1
0-0
Boden
0-0
24.09 14:00
Skelleftea
3-0
0-0
Bergnasets AIK
0-0
24.09 15:00
Ytterhogdal
0-2
0-1
Gottne IF
0-1
24.09 14:00
Hudiksvall
1-3
1-0
Kungsangen
1-0
24.09 14:00
Skiljebo
1-2
1-1
Sandvikens AIK
1-1
24.09 15:00
Forsbacka IK
1-2
0-2
Ragsved
0-2
24.09 13:00
Landvetter
4-0
3-0
Hoganas
3-0
24.09 13:30
Savedalen
2-5
0-1
BK Astrio
0-1
24.09 14:00
Frölunda
1-0
1-0
Eskilsminne
1-0
24.09 16:00
Tolo
1-1
0-1
Varbergs GIF
0-1
24.09 13:00
Balkan
0-2
0-0
IFK Hassleholm
0-0
24.09 14:00
Nosaby IF
1-3
0-2
IFK Berga
0-2
24.09 15:00
Rappe GOIF
2-4
2-3
Ariana
2-3
24.09 14:00
Enskede
0-2
0-2
Assyriska FF
0-2
24.09 14:00
Huddinge
1-0
1-0
Arameisk-Syrianska
1-0
24.09 14:00
Syrianska
3-3
3-1
Lidingo IFK
3-1
24.09 16:00
Nykopings
3-0
1-0
Karlbergs
1-0
24.09 14:00
Angered
1-4
1-1
Ahlafors IF
1-1
24.09 14:00
Grebbestad
3-6
1-2
Lidkoping
1-2
24.09 14:00
Saffle SK
1-0
1-0
Mjolby AI FF
1-0
24.09 15:00
Herrestads AIF
2-2
1-1
Stenungsunds
1-1
24.09 15:00
Hacken K
1-0
1-0
IF Brommapojkarna K
1-0
24.09 15:00
Kristianstad K
4-0
1-0
Djurgarden K
1-0
24.09 16:00
Rosengard K
3-2
1-2
Vittsjo K
1-2
24.09 15:00
Gamla Upsala K
2-4
2-2
Bergdalens IK K
2-2
24.09 15:00
Jitex K
2-2
1-0
Uppsala K
1-0
24.09 15:00
Mallbacken K
0-0
0-0
Alingsas FC K
0-0
24.09 16:00
Bavois
1-3
0-1
Baden
0-1
24.09 16:00
Breitenrain
4-0
1-0
Bulle
1-0
24.09 16:00
Bruhl SG
1-1
0-1
Kriens
0-1
24.09 16:00
Chiasso
1-0
0-0
Basel II
0-0
24.09 16:00
Luzern II
4-3
2-1
Cham
2-1
24.09 16:00
Rapperswil
1-0
1-0
Young Boys II
1-0
24.09 16:00
YF Juventus
0-5
0-3
Nyonnais
0-3
24.09 16:00
Zurich II
3-1
0-0
St. Gallen II
0-0
24.09 17:00
Etoile-Carouge
3-2
3-1
Biel
3-1
24.09 16:30
La Chaux-De-Fonds
2-1
1-1
Sion II
1-1
24.09 17:00
Echallens
3-1
1-1
Concordia
1-1
24.09 17:00
Oberwallis Naters
2-3
1-1
Coffrane
1-1
24.09 17:30
Chenois
2-2
2-0
Terre Sainte
2-0
24.09 17:30
Martigny
3-3
2-1
Sarraz-Ecleplens
2-1
24.09 17:30
Portalban
1-4
0-1
Grand-Saconnex
0-1
24.09 17:30
Vevey
2-2
1-1
Meyrin
1-1
24.09 15:00
Black Stars
2-1
1-0
Thun II
1-0
24.09 16:00
Dornach
0-1
0-1
Delemont
0-1
24.09 16:00
Rotkreuz
2-3
1-0
Langenthal
1-0
24.09 16:00
Schotz
2-1
1-1
Xamax U21
1-1
24.09 16:00
Solothurn
2-1
2-0
Munsingen
2-0
24.09 17:00
Bassecourt
2-0
1-0
Koniz
1-0
24.09 17:00
Concordia
4-1
3-0
Wohlen
3-0
24.09 18:00
Emmenbrucke
5-1
3-0
Muri
3-0
24.09 16:00
Grasshopper II
0-1
0-0
Lugano II
0-0
24.09 16:00
Kreuzlingen
0-4
0-4
Paradiso
0-4
24.09 16:00
Tuggen
0-2
0-0
Wettswil-Bonstetten
0-0
24.09 16:00
Uzwil
2-3
0-0
Gossau
0-0
24.09 16:00
Winterthur II
1-0
1-0
Kosova
1-0
24.09 17:00
Taverne
2-2
1-0
Linth
1-0
24.09 17:30
Weesen
2-1
1-0
Freienbach
1-0
24.09 16:00
Aarau K
3-1
2-0
Luzern K
2-0
24.09 16:00
Yverdon K
0-1
0-1
St. Gallen K
0-1
24.09 19:00
Rapperswil K
1-7
1-5
Young Boys K
1-5
24.09 20:00
Servette K
2-1
2-1
Grasshopper K
2-1
24.09 14:30
Lecco
3-0
1-0
Mantova
1-0
24.09 14:30
Pergolettese
1-1
1-1
Arzignano
1-1
24.09 14:30
Piacenza
2-2
0-0
AlbinoLeffe
0-0
24.09 14:30
Pordenone
0-1
0-0
Padova
0-0
24.09 14:30
Pro Patria
1-1
0-0
Renate
0-0
24.09 14:30
Pro Sesto
1-2
0-0
Sangiuliano City
0-0
24.09 14:30
Trento
1-1
0-0
Triestina
0-0
24.09 14:30
Virtus Verona
0-1
0-1
FeralpiSalo
0-1
24.09 16:30
Pro Vercelli
1-2
1-1
Novara
1-1
24.09 14:30
Cesena
1-1
1-0
Pontedera
1-0
24.09 14:30
Recanatese
0-2
0-2
Torres
0-2
24.09 17:30
Alessandria
2-1
0-0
Carrarese
0-0
24.09 17:30
Gubbio
0-0
0-0
Entella
0-0
24.09 17:30
Imolese
0-2
0-1
Fiorenzuola
0-1
24.09 17:30
Lucchese
2-1
2-0
Rimini
2-0
24.09 17:30
Montevarchi
2-2
1-0
Fermana
1-0
24.09 17:30
Olbia
0-0
0-0
Siena
0-0
24.09 17:30
Reggiana
2-0
0-0
San Donato
0-0
24.09 17:30
Vis Pesaro
0-3
0-1
Ancona
0-1
24.09 12:30
Monterosi
2-1
1-0
Virtus Francavilla
1-0
24.09 14:30
Fidelis Andria
1-1
1-1
Picerno
1-1
24.09 20:30
Calcio Giugliano
4-1
2-1
Turris
2-1
24.09 20:30
Catanzaro
3-0
1-0
ACR Messina
1-0
24.09 20:30
Foggia
0-4
0-1
Pescara
0-1
24.09 20:30
Gelbison
3-0
1-0
Taranto
1-0
24.09 20:30
Juve Stabia
0-0
0-0
Viterbese
0-0
24.09 20:30
Latina
1-0
1-0
Avellino
1-0
24.09 20:30
Monopoli
2-1
0-0
Audace Cerignola
0-0
24.09 20:30
Potenza
1-1
0-1
Crotone
0-1
24.09 15:30
Varesina
1-2
0-2
Arconatese
0-2
24.09 15:00
Adriese
1-1
1-1
Cjarlins Muzane
1-1
24.09 15:00
Portogruaro
3-0
3-0
Levico Terme
3-0
24.09 15:00
Torviscosa
1-1
1-1
Caldiero Terme
1-1
24.09 15:00
Livorno
2-0
0-0
Seravezza Pozzi
0-0
24.09 15:30
Arezzo
0-0
0-0
Terranuova Traiana
0-0
24.09 15:00
Cynthialbalonga
0-2
0-1
Avezzano
0-1
24.09 15:00
Real Monterotondo
2-2
2-2
Arzachena
2-2
24.09 15:00
SS Nola 1925
1-1
1-1
Portici 1906
1-1
24.09 16:00
Sarrabus Ogliastra
1-2
1-1
Atletico Uri
1-1
24.09 12:30
Sassuolo K
1-1
0-1
Juventus K
0-1
24.09 14:30
AS Roma K
2-1
0-1
Fiorentina K
0-1
24.09 14:30
Parma K
0-4
0-2
AC Milan K
0-2
24.09 16:00
Afturelding K
1-3
1-2
Valur K
1-2
24.09 07:00
Kusatsu
1-6
0-2
Renofa Yamaguchi
0-2
24.09 09:00
Verdy
1-0
0-0
Yamagata
0-0
24.09 12:00
Oita
2-1
1-0
Kofu
1-0
24.09 12:00
V-Varen Nagasaki
0-2
0-1
Yokohama FC
0-1
24.09 11:30
Tottori
6-0
2-0
Kagoshima Utd
2-0
24.09 12:00
Ehime
0-1
0-0
Fujieda MYFC
0-0
24.09 05:00
Nittaidai K
ERT.
-
Angeviolet Hiroshima K
-
24.09 06:00
FC Takatsuki Speranza K
0-1
0-0
Harima Albion K
0-0
24.09 06:00
NGU Nagoya K
1-1
1-0
Kunoichi K
1-0
24.09 06:00
Mynavi Sendai K
1-0
0-0
Omiya Ardija K
0-0
24.09 11:00
Parceiro Nagano K
2-1
2-0
Albirex Niigata K
2-0
24.09 01:30
York Utd
3-1
1-1
Valour
1-1
24.09 00:15
Dalhousie
2-0
2-0
Memorial
2-0
24.09 00:15
Mount Allison
ERT.
-
Acadia
-
24.09 02:00
UNBC
4-0
1-0
Saskatchewan
1-0
24.09 02:15
Concordia
2-1
2-1
McGill
2-1
24.09 02:15
Guelph
2-2
1-0
York
1-0
24.09 02:15
Laval
2-0
0-0
UQTR
0-0
24.09 02:15
Sherbrooke
0-3
0-3
Montreal
0-3
24.09 04:00
UFV
3-3
1-1
Alberta
1-1
24.09 04:15
Trinity Western
3-0
0-0
MacEwan
0-0
24.09 04:15
UBC Okanagan
1-1
1-0
Mount Royal
1-0
24.09 04:15
Victoria
0-0
0-0
Lethbridge
0-0
24.09 04:45
Thompson Rivers
0-1
0-0
Calgary
0-0
24.09 20:15
Laurentian
4-6
2-4
Queens
2-4
24.09 20:15
Nipissing
3-0
-
RMC
-
24.09 21:15
Toronto Metropolitan
0-3
0-2
Carleton
0-2
24.09 21:15
Trent
1-3
1-2
Toronto
1-2
24.09 16:00
Berane
1-0
1-0
Bokelj
1-0
24.09 16:00
Grbalj
1-0
1-0
Kom Podgorica
1-0
24.09 16:00
Igalo
0-0
0-0
Mladost DG
0-0
24.09 16:00
OFK Niksic
2-0
1-0
Otrant
1-0
24.09 16:00
Zeta
2-3
1-0
FK Podgorica
1-0
24.09 21:00
Bucaramanga
0-0
0-0
Once Caldas
0-0
24.09 03:00
Chico
0-0
0-0
Fortaleza
0-0
24.09 22:00
Valledupar
3-3
2-0
Leones
2-0
24.09 22:30
Llaneros
2-0
2-0
Tigres
2-0
24.09 15:00
Defence Force
0-0
0-0
Lioli
0-0
24.09 17:30
Muscat
0-0
0-0
Nimba Kwado
0-0
24.09 17:00
BFA Vilnius
1-1
1-1
Nevezis Kedainiai
1-1
24.09 11:00
MOL Fehervar K
0-7
0-4
Puskas Academy K
0-4
24.09 14:30
Ferencvaros K
13-0
6-0
Kelen K
6-0
24.09 15:00
Szekszardi K
0-1
0-1
Astra Hungary K
0-1
24.09 15:00
Ujpest K
1-3
1-2
Szent Mihaly K
1-2
24.09 20:00
Győr K
2-1
2-0
DVTK K
2-0
24.09 14:30
Big Bullets
ERT.
-
Civo Utd
-
24.09 14:30
Blue Eagles
2-0
1-0
Red Lions
1-0
24.09 14:30
Kamuzu Barracks
0-0
0-0
MAFCO
0-0
24.09 14:30
Kamuzu Barracks
ERT.
-
Blue Eagles
-
24.09 14:30
Mighty Tigers
5-0
3-0
Rumphi United
3-0
24.09 14:30
Moyale Barracks
ERT.
-
TN Stars
-
24.09 15:00
Penang
1-0
0-0
Kuala Lumpur City
0-0
24.09 02:00
Necaxa
2-2
1-2
Mazatlan FC
1-2
24.09 04:05
Puebla
2-1
2-0
U.N.A.M.
2-0
24.09 00:00
Tepatitlan de Morelos
3-2
1-2
Tapatio
1-2
24.09 02:05
Correcaminos
1-1
1-1
Raya2
1-1
24.09 17:00
Correcaminos 2
1-1
1-1
Gavilanes de Matamoros
1-1
24.09 18:00
Leones Negros 2
5-0
3-0
Mexicali
3-0
24.09 19:00
Cimarrones de Sonora 2
0-1
0-0
Tritones Vallarta
0-0
24.09 23:00
Canamy
1-2
1-1
Yalmakan
1-1
24.09 23:00
Dongu
4-2
3-1
Escorpiones
3-1
24.09 23:00
Inter de Queretaro
1-3
1-2
Colima FC
1-2
24.09 17:00
Pioneros
1-0
1-0
Zitacuaro
1-0
24.09 18:00
Canoneros Marina
3-2
1-0
Tho Mayas
1-0
24.09 23:00
Huracanes Izcalli
1-0
0-0
Ciervos
0-0
24.09 16:00
Necaxa U20
2-0
2-0
Mazatlan U20
2-0
24.09 16:00
Tigres U20
0-1
0-0
Atlas U20
0-0
24.09 00:00
U.N.A.M. K
1-2
1-1
Guadalajara K
1-1
24.09 02:00
Tigres K
3-0
2-0
Juarez K
2-0
24.09 15:00
Costa do Sol
1-1
1-0
ENH Vilankulo
1-0
24.09 15:00
UD Songo
3-0
1-0
Black Bulls
1-0
24.09 11:00
Sagaing
1-2
1-1
Chinland
1-1
24.09 13:00
Egersund
0-0
0-0
Orn
0-0
24.09 13:00
V. Haugesund
0-1
0-1
Flekkeroy
0-1
24.09 14:00
Oygarden
İPT.
-
Notodden
-
24.09 14:00
Sotra
1-2
1-1
Arendal
1-1
24.09 14:30
Staal Jorpeland
0-4
0-2
Halden
0-2
24.09 15:00
Strømmen
1-3
0-3
Moss
0-3
24.09 14:00
Hodd
1-0
1-0
Kjelsås
1-0
24.09 14:00
Levanger
4-4
0-4
Frigg
0-4
24.09 14:00
Tromsdalen
0-2
0-1
SK Gjovik-Lyn
0-1
24.09 13:00
Oppsal
0-1
0-0
Froya
0-0
24.09 14:00
Fyllingsdalen
2-3
0-2
Nordstrand
0-2
24.09 14:00
Grei
2-5
2-2
Sandviken
2-2
24.09 16:00
Lokomotiv Oslo
2-1
0-1
Ready
0-1
24.09 13:00
Molde 2
3-2
0-0
Forde
0-0
24.09 13:00
Volda TI
5-1
2-1
Raufoss 2
2-1
24.09 14:00
Brumunddal
2-2
1-1
Toten
1-1
24.09 15:00
Floro
ERT.
-
Aalesund 2
-
24.09 15:00
Honefoss
3-2
0-2
Kongsvinger 2
0-2
24.09 16:00
Spjelkavik
2-0
1-0
Lillehammer
1-0
24.09 14:00
Djerv 1919
2-3
1-1
Fana
1-1
24.09 14:00
Stord
7-1
5-0
Sandnes 2
5-0
24.09 15:00
Bjarg
1-2
0-1
Brodd
0-1
24.09 16:00
Lysekloster
3-1
2-0
Bremnes
2-0
24.09 14:00
Uradd
0-3
0-1
Fram
0-1
24.09 15:00
Eik-Tonsberg
2-2
1-2
Vindbjart
1-2
24.09 15:00
Follo
3-0
1-0
IL Express
1-0
24.09 15:00
Halsen
2-7
1-2
Fredrikstad 2
1-2
24.09 15:00
Mandalskameratene
3-1
2-1
Sarpsborg 08 2
2-1
24.09 15:00
Start 2
3-3
0-1
Jeloy
0-1
24.09 16:00
Grenland
1-1
1-1
Randesund
1-1
24.09 13:00
Rana FK
5-1
3-1
Orkla
3-1
24.09 14:00
Melhus
3-1
1-0
Strindheim
1-0
24.09 15:00
Junkeren
3-1
1-0
Bodo/Glimt 2
1-0
24.09 15:00
Trygg/Lade
0-1
0-1
Rosenborg 2
0-1
24.09 16:00
Kolstad
0-1
0-1
Steinkjer
0-1
24.09 16:30
Innstrandens
2-2
1-0
Tiller
1-0
24.09 17:00
Byåsen
1-2
0-1
Nardo
0-1
24.09 16:00
Skjetten
5-4
2-1
Funnefoss/Vormsund
2-1
24.09 15:00
Lyn K
2-1
1-0
Avaldsnes K
1-0
24.09 03:00
San Francisco
2-0
1-0
Potros del Este
1-0
24.09 23:00
Independiente
0-2
0-2
Miguelito
0-2
24.09 01:30
General Caballero JLM
3-0
2-0
Guarani
2-0
24.09 23:00
12 de Octubre
0-2
0-1
Sol De America
0-1
24.09 16:00
Atyra
0-0
0-0
Guarani de Trinidad
0-0
24.09 16:00
Deportivo Santani
3-0
1-0
River Plate
1-0
24.09 16:00
Sportivo Iteno
1-5
0-2
Rubio Nu
0-2
24.09 22:30
Cesar Vallejo
3-2
2-2
Melgar
2-2
24.09 22:00
Deportivo Coopsol
2-0
1-0
Llacuabamba
1-0
24.09 22:00
Juan Aurich
3-0
2-0
Chavelines
2-0
24.09 12:00
Pruszkow
0-2
0-1
Stomil Olsztyn
0-1
24.09 13:00
Zaglebie 2
1-2
0-1
Polonia W.
0-1
24.09 15:00
GKS Jastrzebie
1-0
1-0
Slask 2
1-0
24.09 16:00
Siarka Tarnobrzeg
2-0
1-0
Polkowice
1-0
24.09 16:00
Wisla Pulawy
3-1
1-1
KKS Kalisz
1-1
24.09 12:00
Legia II
6-2
3-1
Blonianka Blonie
3-1
24.09 12:30
Jagiellonia II
1-2
0-1
Grodzisk M.
0-1
24.09 13:00
Zambrow
0-0
0-0
Bron Radom
0-0
24.09 14:00
LKS Lodz II
2-1
0-0
Ostroda
0-0
24.09 14:00
Skierniewice
0-0
0-0
T. Mazowiecki
0-0
24.09 16:00
Concordia Elblag
1-1
0-1
Ursus Warszawa
0-1
24.09 16:00
Legionowo
4-1
0-1
Pelikan
0-1
24.09 16:00
Warta Sieradz
2-2
1-0
Mlawa
1-0
24.09 12:30
Vineta W.
0-1
0-0
Solec Kujawski
0-0
24.09 13:00
Unia Swarzedz
1-3
1-0
Gedania Gdansk
1-0
24.09 14:00
Nowe Skalmierzyce
1-2
0-0
Stolem Gniewino
0-0
24.09 15:00
Zawisza
5-1
2-1
Unia Janikowo
2-1
24.09 15:30
Pogon Szczecin II
1-0
0-0
Cartusia Kartuzy
0-0
24.09 16:00
Kleczew
2-2
2-0
Blekitni Stargard
2-0
24.09 16:00
Starogard Gdanski
2-1
1-1
Sroda
1-1
24.09 12:00
Legnica 2
6-1
4-1
Brzeg
4-1
24.09 13:00
Goczalkowice Zdroj
0-1
0-0
Gwarek Tarnowskie Gory
0-0
24.09 14:00
Warta Gorzow
0-5
0-3
Bielsko-Biala
0-3
24.09 15:00
Nysa
0-1
0-0
Rakow 2
0-0
24.09 16:00
Carina Gubin
0-5
0-2
Gornik Z. 2
0-2
24.09 16:00
Pawlowice
1-3
1-1
Chrobry Glogow 2
1-1
24.09 16:00
Polonia B.
2-1
2-1
Stilon Gorzow
2-1
24.09 16:00
Z. Gora
0-0
0-0
Kluczbork
0-0
24.09 17:00
Odra W.
3-2
2-1
Sleza Wroclaw
2-1
24.09 12:00
KS Wieczysta Krakow
7-0
5-0
Unia Tarnow
5-0
24.09 14:00
Czarni Polaniec
0-3
0-0
S. Wola
0-0
24.09 15:00
Korona 2
0-0
0-0
Cracovia 2
0-0
24.09 16:00
Avia Swidnik
1-1
0-1
Lublinianka
0-1
24.09 16:00
Ostrowiec
2-1
0-1
Biala Podlaska
0-1
24.09 16:00
Podhale Nowy Targ
0-1
0-1
Orleta Radzyn
0-1
24.09 16:00
Wisloka Debica
4-3
2-1
Wiazownica
2-1
24.09 11:00
Cracovia U19
1-1
0-0
Jagiellonia U19
0-0
24.09 11:00
Polonia W. U19
1-1
1-1
Escola Warszawa U19
1-1
24.09 12:00
Gornik Z. U19
3-1
1-0
Pogon Szczecin U19
1-0
24.09 12:00
Lechia G. U19
0-0
0-0
Legnica U19
0-0
24.09 11:00
UKS SMS Lodz K
3-2
3-0
Slask K
3-0
24.09 12:00
Czworka Radom K
0-2
0-1
UJ Krakow K
0-1
24.09 12:00
Pogon Tczew K
4-2
2-0
Medyk Konin K
2-0
24.09 16:00
Tirsense
2-0
1-0
Desportivo Moncao
1-0
24.09 17:00
Benfica K
5-0
2-0
Valadares Gaia K
2-0
24.09 16:00
CSM Bacau
1-1
1-1
Ceahlaul
1-1
24.09 16:00
Dante Botosani
4-2
2-2
Brodoc
2-2
24.09 16:00
Somuz Falticeni
0-0
0-0
Foresta Suceava
0-0
24.09 16:00
Viitorul Darabani
3-2
2-1
Bucovina Radauti
2-1
24.09 16:00
Braila
0-2
0-1
Viitorul Ianca
0-1
24.09 16:00
Sporting Liesti
2-2
2-0
Vointa Limpezis
2-0
24.09 16:00
Afumati
0-1
0-1
Recolta Gh. Doja
0-1
24.09 16:00
Amara
0-3
0-2
F. Constanta 2
0-2
24.09 16:00
Calarasi
0-0
0-0
Inainte Modelu
0-0
24.09 16:00
Gloria Albesti
6-0
2-0
Agricola Borcea
2-0
24.09 16:00
Gloria Baneasa
5-1
-
Voluntari 2
-
24.09 16:00
CS Din. Bucuresti
1-3
0-2
FCSB 2
0-2
24.09 16:00
Popesti Leordeni
2-0
1-0
FC Pucioasa
1-0
24.09 16:00
Tunari
19-0
7-0
Astra
7-0
24.09 16:00
Cetate Rasnov
1-2
1-1
SR Brasov
1-1
24.09 16:00
CS Blejoi
2-2
0-1
Targu Secuiesc
0-1
24.09 16:00
Kids Tampa Brasov
2-1
2-1
Olimpic Zarnesti
2-1
24.09 16:00
Sepsi Sf. Gheorghe 2
0-1
0-0
CSO Plopeni
0-0
24.09 16:00
Cetatea
4-0
1-0
Calimanesti
1-0
24.09 16:00
Horezu
1-0
1-0
Minerul Costesti
1-0
24.09 16:00
Petrolul Potcoava
1-0
1-0
Viitorul Daesti
1-0
24.09 16:00
Progresul Ezeris
1-2
0-0
Jiul Petrosani
0-0
24.09 16:00
Retezatul Hateg
1-3
-
Lupac
-
24.09 16:00
Progresul Pecica
2-0
1-0
Soimii Lipova
1-0
24.09 16:00
Sanatatea Cluj
1-3
0-3
Univ. din Alba Iulia
0-3
24.09 16:00
Unirea Alba-Iulia
0-3
0-1
Corvinul Hunedoara
0-1
24.09 16:00
CFR Cluj II
2-3
1-1
Bihor
1-1
24.09 16:00
Minerul Ocna Dej
0-1
0-0
Baile Felix
0-0
24.09 16:00
Simleul Silvaniei
0-2
0-1
CSM Zalau
0-1
24.09 16:00
Victoria Carei
2-1
0-1
Sighetu Marmatiei
0-1
24.09 11:30
Ural 2
0-1
0-0
Omsk
0-0
24.09 13:00
Chelyabinsk
1-1
0-1
Dynamo Barnaul
0-1
24.09 16:00
Indjija
2-3
1-0
RFK Novi Sad
1-0
24.09 16:00
Loznica
2-5
1-2
Rad
1-2
24.09 16:00
Radnicki Beograd
0-0
0-0
Trayal Krusevac
0-0
24.09 16:00
Sremska Mitrovica
0-0
0-0
Zeleznicar Pancevo
0-0
24.09 17:00
Vrsac
ERT.
-
Graficar Beograd
-
24.09 18:00
Macva
0-0
0-0
IMT Novi Beograd
0-0
24.09 18:00
Metalac
0-0
0-0
Zlatibor Cajetina
0-0
24.09 15:30
1. Maj Ruma
1-0
1-0
Radnicki Zrenjanin
1-0
24.09 15:30
Backa
1-3
-
Tisa Adorjan
-
24.09 15:30
Dinamo Pancevo
1-2
-
Kabel Novi Sad
-
24.09 15:30
Jedinstvo SP
4-0
1-0
Stanisic
1-0
24.09 15:30
Naftagas
1-0
1-0
Borac Sajkas
1-0
24.09 15:30
Omladinac NB
1-0
-
Podunavac Belegis
-
24.09 15:30
Radnicki 1912
3-1
-
Becej
-
24.09 15:30
Tekstilac
1-0
-
Hajduk 1912
-
24.09 15:30
Dunav Prahovo
1-2
-
Vlasina
-
24.09 15:30
Mesevo
1-3
-
Buducnost Popovac
-
24.09 15:30
Paracin
0-1
0-0
Radnicki Pirot
0-0
24.09 15:30
Pcinja
1-2
-
Jagodina
-
24.09 15:30
Timocanin
4-2
-
Toplicanin
-
24.09 15:00
Real Podunavci
2-1
1-0
Macva Bogatic
1-0
24.09 15:00
Sloga 1940
3-0
-
Buducnost Arilje
-
24.09 15:00
Sloga Pozega
0-0
0-0
Radevac
0-0
24.09 15:00
Smederevo
3-0
-
Mladi Radnik
-
24.09 15:00
Takovo
3-1
-
OFK Mihajlovac
-
24.09 15:00
Tutin
1-1
-
Borac 1926
-
24.09 15:30
Giraltovce
1-0
0-0
Namestovo
0-0
24.09 15:30
Lipany
5-1
2-1
Poprad
2-1
24.09 15:30
MSK Lucenec
1-1
0-1
Stropkov
0-1
24.09 15:30
AFC Nove Mesto
1-1
1-0
Galanta
1-0
24.09 15:30
Castkovce
2-4
0-1
Belusa
0-1
24.09 15:30
HA Banska Bystrica
2-1
1-1
MSK Martin
1-1
24.09 15:30
Inter Bratislava
3-1
2-0
Jednota Banova
2-0
24.09 15:30
Kalna n. Hronom
1-1
0-1
FK Nove Zamky
0-1
24.09 15:30
Sered
2-3
1-1
Sala
1-1
24.09 15:30
Vrakuna Bratislava
0-0
0-0
Velke Ludince
0-0
24.09 16:00
Pezinok
2-2
2-0
Jarovce
2-0
24.09 16:00
Tomasov
4-0
2-0
Slovan Most
2-0
24.09 15:00
Badin
0-2
0-1
Salkova
0-1
24.09 15:00
Cadca
2-0
1-0
Lip. Stiavnica
1-0
24.09 15:00
Slavia Staskov
5-0
4-0
Lip. Hradok
4-0
24.09 15:00
Zvolen
5-1
4-0
Zarnovica
4-0
24.09 15:30
K. Nove Mesto
0-0
0-0
Banik Stranavy
0-0
24.09 15:00
Boleraz
0-1
0-0
Gabcikovo
0-0
24.09 15:00
Kolarovo
0-6
0-1
Lehota p. V.
0-1
24.09 15:00
Branc
0-2
0-1
Slovan Bratislava
0-1
24.09 11:00
B. Bystrica K
4-2
2-1
Trencin K
2-1
24.09 11:00
Slovan Bratislava K
3-0
0-0
Trnava K
0-0
24.09 11:00
Topolcany GFC K
4-0
1-0
Nove Zamky K
1-0
24.09 16:00
Zilina K
1-4
0-2
Ruzomberok K
0-2
24.09 16:00
Ilirija
0-0
0-0
Jadran Dekani
0-0
24.09 16:00
Primorje
2-2
0-0
Rudar
0-0
24.09 16:00
Dobrovce
4-1
2-1
Smartno
2-1
24.09 16:00
Ljutomer
5-0
0-0
Dravograd
0-0
24.09 16:00
Podvinci
2-0
0-0
Dravinja
0-0
24.09 16:00
Race
2-2
0-0
Sampion Celje
0-0
24.09 16:00
Zavrc
1-1
0-0
Drava
0-0
24.09 14:00
Dren Vrhnika
1-2
1-1
NK Adria
1-1
24.09 14:00
Visoko
1-1
1-0
Slovan Ljubljana
1-0
24.09 16:00
Izola
0-1
0-1
Sencur
0-1
24.09 16:00
Ljubljana Svoboda
1-0
1-0
Brda
1-0
24.09 16:00
Sava Kranj
0-1
0-0
Fama Vipava
0-0
24.09 16:00
Sobec Lesce
0-1
0-0
Tolmin
0-0
24.09 16:00
Ziri
1-1
0-0
Skofja Loka
0-0
24.09 17:30
Barnechea
4-2
0-0
Melipilla
0-0
24.09 20:00
S. Morning
3-0
1-0
Rangers
1-0
24.09 21:00
Trasandino
0-0
0-0
General Velasquez
0-0
24.09 01:00
Antofagasta
1-2
1-2
U. Espanola
1-2
24.09 10:00
Hang Yuan K
2-0
0-0
Taichung Blue K
0-0
24.09 13:00
Taipei Bravo K
0-0
0-0
Hualien K
0-0
24.09 14:30
Ankaraspor
0-3
0-0
Soma Spor
0-0
24.09 15:00
Esenler Erokspor
3-2
2-0
Nazillispor
2-0
24.09 15:00
İnegölspor
2-0
0-0
Isparta 32 Spor
0-0
24.09 15:00
Usakspor
0-3
0-1
Kocaelispor
0-1
24.09 18:00
Balıkesirspor
0-2
0-0
Ankara Demirspor
0-0
24.09 14:00
Agri 1970
1-0
0-0
Elazığspor
0-0
24.09 14:00
Karakopru
2-0
1-0
Edirnespor
1-0
24.09 14:00
Kelkit
3-1
0-1
1922 Konyaspor
0-1
24.09 14:00
Yomraspor
0-1
0-1
Belediye Derince
0-1
24.09 14:30
Yeni Amasyaspor
0-0
0-0
Nevsehirspor
0-0
24.09 15:00
Catalca
0-0
0-0
Kutahyaspor
0-0
24.09 18:00
52 Orduspor
1-2
0-0
Yeni Mersin Idmanyurdu
0-0
24.09 18:00
Eskişehirspor
3-4
0-2
Hacettepe 1945
0-2
24.09 18:00
Karşıyaka
0-0
0-0
Sile Yildizspor
0-0
24.09 14:00
Elazig Karakocan
1-3
0-1
Ofspor
0-1
24.09 14:00
Eynesil
0-0
0-0
Kusadasispor
0-0
24.09 14:00
Kahramanmaraş
0-1
0-0
Karaman
0-0
24.09 14:30
Kestel
2-0
1-0
Bayrampaşa
1-0
24.09 15:00
Bulvarspor
1-1
0-0
Gümüşhanespor
0-0
24.09 15:00
Darıca Gençlerbirliği
0-1
0-0
Igdir FK
0-0
24.09 15:00
Ergene Velimese
0-2
0-1
Kirikkale Buyuk Anadolu
0-1
24.09 15:00
Turgutluspor
3-0
2-0
Orduspor 1967
2-0
24.09 14:00
Erbaaspor
1-2
1-0
Arguvan
1-0
24.09 14:00
Osmaniyespor
1-0
1-0
Tepecik
1-0
24.09 14:00
Siirt İl Özel İdaresi
0-0
0-0
Aksaray Bld.
0-0
24.09 14:30
Cankaya FK
3-0
0-0
Niğde Anadolu
0-0
24.09 15:00
Bergama Bld.
0-0
0-0
Fatsa Belediyespor
0-0
24.09 15:00
Beyoglu Yeni Carsi
1-0
1-0
Hopaspor
1-0
24.09 15:00
Bursa Yildirimspor
0-0
0-0
Musspor
0-0
24.09 15:00
Efeler 09
3-3
2-2
Akhisarspor
2-2
24.09 15:00
Sapanca Genclikspor
1-0
0-0
Kepez Belediyespor
0-0
24.09 11:00
Prykarpattya
0-1
0-0
Dinaz Vyshgorod
0-0
24.09 13:00
Hirnyk-Sport
2-0
1-0
Obolon
1-0
24.09 15:00
Karpaty Lviv
0-2
0-2
Dunaivtsi
0-2
24.09 16:00
Skoruk Tomakovka
ERT.
-
MFC Metalurh
-
24.09 12:00
Zvyagel
0-1
0-0
Nyva Buzova
0-0
24.09 13:00
Real Pharma
2-1
1-0
MFC Metalurh 2
1-0
24.09 15:30
Chaika
3-0
2-0
Rubikon Kyiv
2-0
24.09 11:00
Minaj U19
0-2
0-1
Lviv U19
0-1
24.09 11:00
Dnipro-1 K
1-3
0-1
Mariupol K
0-1
24.09 11:00
Panthers FC Uman K
0-4
0-2
Veres-Rivne K
0-2
24.09 11:00
Shakhtar K
0-5
0-1
Kryvbas K
0-1
24.09 11:30
Ateks K
0-2
0-1
EMC Podolie K
0-1
24.09 16:00
Kolos Kovalivka K
ERT.
-
Vorskla Poltava K
-
24.09 00:00
Maldonado
2-1
1-0
Boston River
1-0
24.09 16:00
Liverpool M.
1-1
0-0
Wanderers
0-0
24.09 12:00
Khanh Hoa
1-1
0-0
Cong An
0-0
24.09 13:00
Pho Hien
3-1
0-0
Dak Lak
0-0
24.09 11:00
Thai Nguyen K
0-2
0-1
Ha Noi K
0-1
24.09 13:30
Ho Chi Minh K
2-0
2-0
Phong Phu Ha Nam K
2-0
24.09 02:30
Northern Rovers K
5-0
1-0
Capital Football K
1-0
24.09 04:00
Southern United K
0-7
0-4
Auckland United K
0-4
24.09 04:45
Western Springs K
3-2
1-0
Canterbury United K
1-0
24.09 13:00
ZPC Kariba
1-1
1-1
Black Rhinos
1-1
24.09 15:00
Chicken Inn
1-0
0-0
Whawha
0-0
24.09 15:00
Cranborne Bullets
1-1
1-1
Highlanders
1-1
24.09 15:00
Platinum
1-0
0-0
Bulawayo City FC
0-0
24.09 15:00
Tenax CS
0-0
0-0
Harare City
0-0
24.09 15:00
Yadah
1-0
1-0
CAPS Utd
1-0
24.09 11:00
Sosnowiec (Pol)
1-1
1-0
Ruch (Pol)
1-0
24.09 11:00
Cukaricki (Srb)
3-0
0-0
Arsenal Tivat (Mne)
0-0
24.09 11:00
Smorgon (Blr)
0-1
0-0
Energetik-BGU (Blr)
0-0
24.09 11:00
Lokomotiv Gomel (Blr)
2-3
1-3
Slavia Mozyr (Blr)
1-3
24.09 14:00
Monte Carlo (Mac)
2-0
0-0
Benfica (Mac)
0-0
24.09 15:00
Rijeka (Cro)
4-0
0-0
Celje (Slo)
0-0
24.09 16:00
Kayserispor (Tur)
0-0
0-0
Giresunspor (Tur)
0-0
24.09 16:15
Iraklis Larissa (Gre)
3-1
2-1
Eordaikos (Gre)
2-1
24.09 21:00
Avustralya U20
1-3
1-2
Şili U20
1-2
24.09 19:00
Malta U21
2-2
1-2
Kıbrıs U21
1-2
24.09 22:00
U. de Deportes K
3-0
1-0
Sporting Cristal K
1-0
24.09 00:00
Halcones de Zapopan
2-1
2-1
Coras
2-1
24.09 14:00
Aarhus Fremad
3-0
-
Jammerbugt
-
24.09 19:00
Kongo
3-3
2-1
Madagascar
2-1
24.09 15:30
Arsimi (Mkd)
3-0
1-0
Rabotnicki (Mkd)
1-0
Hollanda - Belçika
1
Galler - Polonya
1
Avusturya - Hırvatistan
1
Danimarka - Fransa
2
Faroe Islands - Türkiye
2
Avusturya - Hırvatistan
2
Hollanda - Belçika
2
Avusturya - Hırvatistan
0
Galler - Polonya
2
Danimarka - Fransa
1